بازی Mortal Kombat: Komplete Edition از فروشگاه استیم برداشته شد

باز هم پای سرویس Windows Live درمیان است؟

بازی Mortal Kombat: Komplete Edition از فروشگاه استیم برداشته شد مهسا سپاهی ۰ ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Mortal Kombat: Komplete Edition

بازی Mortal Kombat: Komplete Edition به طور ناگهانی از استیم برداشته شد و دیگر قابل خریداری نیست.

ریبوت بازی Mortal Kombat 2011 ساخته‌ی استودیو NetherRelm، در ابتدا منحصرا برای کنسول‌ها منتشر شد و بعد از چند سال با عنوان Mortal Kombat: Komplete Edition برای کاربران رایانه‌های شخصی هم در فروشگاه استیم در دسترس قرار گرفت. این نسخه از فرنچایز مورتال کامبت با اضافه شدن شخصیت‌هایی چون Kratos از بازی God of War و فردی کروگر از فیلم A Nightmare on Elm Street، مدت زیادی در استیم قابل خربداری بود اما به تازگی بدون هیچ توضیحی از این فروشگاه حذف شده است.

طرفداران Mortal Kombat: Komplete Edition نظرهای متفاوتی در مورد علت این اتفاق دارند. عده‌ای می‌گویند که ممکن است این اتفاق به‌ خاطر بازگشت حق بین‌المللی فردی کروگر از شرکت برادران وارنر، ناشر بازی مورتال کمبت، به نویسنده و کارگردان A Nightmare on Elm Street، وس کراون، افتاده باشد. از دیگر دلایل احتمالی حذف این بازی از استیم می‌توان به منقضی شدن حق استفاده از موسیقی این عنوان و یا بازسازی و انتشار مجدد آن در تاریخی دیگر اشاره کرد.

جالب است بدانید این اولین باری نیست که یکی از عناوین مورتال کامبت به صورت ناگهانی از استیم حذف می‌شود. در سال ۲۰۱۵ The Mortal Kombat Arcade Collection پس از قطع شدن سرویس‌های ویندوز لایو برای برخی از بازی‌‌ها، که از آن‌ها با اصطلاح Dead of Games for Windows Live یاد می‌شود، ناپدید شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا