بازی Mortal Kombat 12 لو رفت؟

بی احتیاطی NetherRealm

بازی Mortal Kombat 12 لو رفت؟ نریمان هروی ۱ ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
Mortal Kombat 12

طبق یک لیست شغلی، استودیوی NetherRealm سازنده‌ی سری اینجاستیس و مورتال کامبت، بازی Mortal Kombat 12 را لو داده است!

تقریبا دو سال از عرضه‌ی Mortal Kombat 11 گذشته است. بنا بر سابقه‌ای که این استودیو دارد، بسیاری‌ها بر این باور بودند که اگر اینحاستیس ۳ در کار بود، قاعدتا تا الان عرضه شده می‌شد ولی این اتفاق نیافتاده و خبری نیز از نسخه‌ی سوم این فایتینگ جذاب دی‌سی نشنیدیم. بنابر شایعاتی، استودیوی NetherRealm در حال حاضر مشغول کار روی بازی Mortal Kombat 12 است و لیست شغلی جدید این استودیو نیز این شایعات را تائید می‌کند.

این استودیو که در شیکاگو قرار دارد، در حال حاضر مشغول استخدام افراد زیادی است و در لیست شغلی قید شده که ترجیحا افراد متقاضی، در ساخت بازی‌هایی با محوریت هنر‌های رزمی تجربه داشته باشند.

این قضیه‌ی استفاده از عبارت «هنر‌های رزمی» می‌تواند در مورد هر بازی از استودیوی NetherRealm باشد اما نکته‌ی جالب ماجرا این است که این استودیو برای لیست شغلی بازی Mortal Kombat 11 دقیقا از همین عبارت استفاده کرده بود.

گفتنی‌ها گفته شد اما هنوز مشخص نیست که بازی بعدی این استودیو قرار است Injustice 3 یا Mortal Kombat 12 باشد. البته همچنین شایعاتی نیز مبنی بر ساخت یک بازی فایتینگ با محوریت کارکتر‌های دنیای بزرگ مارول نیز وجود دارد. همچنین ممکن است این استودیو یک بازی فایتینگ مارول در مقابل دی‌سی بسازد. به شخصه امیدوارم که این بازی در حد و اندازه‌های بازی Marvel VS Capcom 3 ظاهر شود و طرفداران ژانر فایتینگ را برای سال‌ها راضی کند.

نظر شما در مورد بازی بعدی استودیوی NetherRealm چیست؟ فکر می‌کنید آنان در حال حاضر سراغ کدام بازی فایتینگ رفته‌اند؟ اینحاستیس ۳ یا مورتال کامبت ۱۲ و یا یک بازی فایتینگ کراس‌اور؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا