تاریخ معرفی بازی Mortal Kombat 12 مشخص شد؟

احتمالا چیزی به معرفی آن نمانده است!

تاریخ معرفی بازی Mortal Kombat 12 مشخص شد؟ نریمان هروی ۷ ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی
تاریخ معرفی بازی Mortal Kombat 12

اد بون، سازنده سری Mortal Kombat با یک توییت، شایعات زیادی را در مورد تاریخ معرفی بازی Mortal Kombat 12 ایجاد کرد.

همه به خوبی می‌دانیم که بازی Mortal Kombat 12 در دست ساخت قرار دارد و گزارش‌ها در اواخر ماه فوریه میلادی ثابت کرد که طرفداران درست فکر می‌کردند. سازنده این سری یعنی آقای اد بون شروع به دادن سرنخ‌ها به طرفداران کرده تا آنان را بیش از پیش منتظر معرفی این بازی کند و بسیاری از همین طرفداران به صفحه توییتر اد بون چشم دوختند تا منتظر سرنخ‌های دیگری از این فرد تاثیرگذار در صنعت بازی‌های ویدئویی باشند.

اد بون بارها دنبال‌کنندگان خود را برای پروژه‌های استودیو Netherrealm ترول کرده و در کنار آن نیز خبر‌هایی از نسخه بعدی سری Mortal Kombat داده است. او همچنین در توییتر خود یک نظرسنجی برای مادهای مختلف بازی قرار داده و البته طبق آخرین سرنخی که اد بون در توییتر داده است، احتمالا به زودی شاهد تاریخ معرفی بازی Mortal Kombat 12 باشیم.

یک توییت از اد بون کلمه‌ی “tick” را ۱۲ بار پشت هم تکرار می‌کند و همین باعث شده طرفداران حدس و گمان‌های زیادی را در مورد آن بزنند. بسیاری‌ها بر این باورند که این tick ها مربوط به بازی Mortal Kombat 12 هستند و ممکن است به این دلیل باشند که این بازی به زودی به شکل رسمی معرفی شود. تئوری‌ها حاکی از این هستند که تاریخ معرفی بازی Mortal Kombat 12 در روز ۱۹ آوریل (مصادف با روز ۳۰ فروردین) برابر با دوازدهین سالگرد انتشار بازی Mortal Kombat 9 مشخص شود.

فعلا طرفداران استودیوی NetherRealm بی‌صبرانه منتظر معرفی رسمی این بازی هستند. حدود ۲ سال از انتشار آخرین آپدیت بازی Mortal Kombat 11 می‌گذرد. در حال حاضر تنها چیزی که از بازی MK 12 می‌دانیم، انجین استفاده‌شده در آن است.

به نظر می‌رسد که سال ۲۰۲۳ میلادی سالی شلوغ در زمینه بازی‌های ژانر فایتینگ باشد. در کنار Mortal Kombat 12 همچنین بازی‌های استریت فایتر ۶ کپکام و تکن ۸ باندای نامکو از موردانتظارترین بازی‌های ژانر فایتینگ در سال ۲۰۲۳ به شمار می‌آیند. البته که بازی‌های Guilty Gear Strive و The King of Fighters قرار است در سال جاری آپدیت‌هایی را دریافت کنند و با هر فصل، کارکتر‌های دی‌ال‌سی اضافه شوند.

نظر شما در مورد شایعات و فرضیه‌های مربوط به تاریخ معرفی بازی Mortal Kombat 12 چیست؟ حدس می‌زنید که کدام بازی فایتینگ در سال ۲۰۲۳ می‌تواند لقب بهترین بازی فایتینگ سال را مال خود کند؟

3.8 13 آراء
امتیاز مطلب


guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا