چیزی تا تاریخ معرفی مورتال کمبت 12 نمانده است!

سال جنجالی برای سبک فایتینگ؟

چیزی تا تاریخ معرفی مورتال کمبت 12 نمانده است! نریمان هروی ۲ ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی
تاریخ معرفی مورتال کمبت 12

مدت‌هاست که علاقه‌مندان به ژانر فایتینگ، منتظر بازی مورتال کمبت ۱۲ هستند و هر روز هم به تاریخ معرفی مورتال کمبت 12 نزدیک‌تر می‌شویم.

مورتال کمبت یکی از بزرگ‌ترین سری‌های فایتینگ تاریخ محسوب می‌شود و عناوین زیادی از این سری منتشر شده اند. بنا بر ادعای چندین منبع، بازی مورتال کمبت 12 قرار است طی هفته آینده به شکل رسمی معرفی شود.

یکی از معتبر‌ترین افراد در صنعت بازی‌های ویدئویی با نام کاربری SonicFox توییت کرده که موتال کمبت 12 به زودی معرفی می‌شود. جالب است بدانید که اکانت رسانه اجتماعی مورتال کمبت هم خاطره‌بازی‌هایی با نسخه‌های قبلی سری به دلیل ۳۰ سالگی سری انجام می‌دهد.

علاوه بر این یک منبع مشهور دیگر یعنی آقای جف گراب هم نوشته که «فکر می‌کنم آنان به فضا بروند». احتمالا توییت او در واقع یک نوشته رمزی باشد ولی خب به هر حال هیچ چیزی غیر ممکن نیست و شاید هم قرار باشد که نسخه بعدی این سری، در فضا جریان داشته باشد!

حدود ۴ سال از انتشار آخرین نسخه سری مورتال کمبت می‌گذرد. گیمرها و به خصوص طرفداران بازی‌های فایتینگ هنوز منتظرند تا ببینند که آیا استودیو NetherRealm می‌تواند بازی بهتر و جذاب‌تری از نسخه قبلی بسازد یا خیر.

از آن‌جایی که موتور گرافیکی آنریل جدید معرفی شده، احتمالا هم بازی بعدی قرار است از این موتور گرافیکی استفاده کند. همچنین بازی مورتال کمبت ۱۱ از موتور آنریل ۳ استفاده کرد که نسخه نسبتا قدیمی نسبت به نسخه‌های جدید این موتور گرافیکی قدرت‌مند به حساب می‌آید.

استودیو NetherRealm چند سال است که عنوانی را منتشر نکرده است و قاعدتا هم بازی بعدی آنان هم نسخه بعدی سری مورتال کمبت است. به دلیل این که هنوز خبر رسمی از سوی سازندگان منتشر نشده، بهتر است که فعلا اخبار منتشر‌شده از سوی منابع و شایعات مختلف را دنبال کنیم.

در نهایت اگر شایعه‌ها در مورد تاریخ معرفی مورتال کمبت 12 درست از آب دربیایید و همچنین این بازی در طول سال جاری منتشر شود، فایتینگ‌باز‌ها سال بسیار جذاب و هیجان‌انگیزی را تجربه خواهند کرد، چرا که امسال قرار است شاهد عرضه نسخه بعدی بازی تکن و استریت فایتر نیز باشیم.

نظر شما در مورد شایعات پیرامون تاریخ معرفی مورتال کمبت 12 چیست؟ فکر می‌کنید این بازی در سال جاری منتشر می‌شود؟

3.7 12 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا