#مهسا_امینی

شایعه: Deathstroke و سه شخصیت دیگر به Mortal Kombat 11 می‌آیند

Mortal Kombat 11 همچنان در مسیر بهتر شدن قرار دارد

شخصیت جدید Mortal Kombat 11

گزارشاتی منتشر شده که از اضافه شدن Deathstroke و ۳ شخصیت جدید دیگر به بسته‌ی الحاقی جدید بازی Mortal Kombat 11 خبر می‌دهد.

با وجود آن‌که هنوز شرکت ندررلم (Nether Relam) این خبر را تایید نکرده‌، اما شایعه‌هایی درمورد بسته‌ی الحاقی جدید عنوان پرطرفدار Mortal Kombat 11 به گوش می‌رسد. یکی از نکات جذاب این بازی شخصیت‌های آن و Kombat Pack به حساب می‌آید تا کاربران بتوانند با کاراکترهای مورد علاقه‌ی خود، یک مبارزه‌ی تمام عیار را تجربه کنند. ندررلم هم تا به امروز این علاقه‌ی طرفداران را نادیده نگرفته و همیشه به‌فکر اضافه کردن قهرمان‌های جدید به آخرین نسخه‌ی مرتال کمبت است. البته هنوز مشخص نیست در بسته‌ی الحاقی بعدی چه شخصیت‌های جدیدی به بازی اضافه می‌شوند و فعلا فقط می‌توانیم امیدوار باشیم.

شایعه‌ای که منتشر شده بسیار قابل توجه است. طبق برخی گزارش‌ها، به زودی بسته‌ی الحاقی جدیدی برای Mortal Kombat 11 عرضه می‌شود که شامل ۴ کاراکتر جدید است. علاوه‌بر شخصیت‌های جدید، گفته می‌شود این DLC چند اسکین، منطقه و برج جدید در خود دارد. این شایعه توسط کاربر ناشناسی در ردیت منتشر شده و بر اساس آن، Smoke Havik ،Sareena و Deathstroke به این عنوان مبارزه‌ای پرطرفدار اضافه می‌شوند. Deathstroke یک شخصیت ابرشرور از کمیک‌های دی‌سی به شمار می‌رود که به‌عنوان دشمن اصلی Teen Titans شناخته می‌شود.

در شایعه‌ای که به آن اشاره شد، گفته می‌شود این بسته‌ی الحاقی جدید قرار است در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ میلادی در دسترس کاربران Mortal Kombat 11 قرار بگیرد. البته، این اطلاعات هنوز از سوی توسعه‌دهندگان تایید نشده و نمی‌توانیم از درست بودن آن اطمینان داشته باشیم.

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ، گوگل استادیا و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد و کاربران این پلتفرم‌ها می‌توانند آن را تجربه کنند. همچنین، این عنوان جذاب مبارزه‌ای در دسترس کاربران کنسول‌های نسل نهمی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس هم قرار گرفته است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا