1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر گیم پلی شخصیت پیس میکر در Mortal Kombat 1

به همراه ایگلی

تماشا کنید: تریلر گیم پلی شخصیت پیس میکر در Mortal Kombat 1 ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

استودیوی ندررلم ساعاتی پیش تریلر گیم پلی شخصیت پیس میکر در بازی Mortal Kombat 1 را به اشتراک گذاشت.

چند ماهی از انتشار جدیدترین بازی از سری مورتال کامبت به بازار می‌گذرد و همان‌طور که تیم سازنده وعده داده بود، این عنوان به مرور میزبان محتواهای جدیدی از جمله شخصیت‌های تازه خواهد بود. در همین راستا، این بار نوبت به شخصیت پیس میکر رسیده تا همزمان با شروع فصل جدید به‌زودی به جمع مبارزهای بازی ملحق شود.

پیس میکر یکی از شخصیت‌های بسته الحاقی سال اول بازی به شمار می‌رود که با سه هفته تاخیر از راه می‌رسد. این شخصیت با آغاز فصل جدید بازی، از تاریخ ۲۸ فوریه سال جاری (۹ اسفند ماه) در اختیار خریدارهای کامبت پس قرار می‌گیرد. سایر گیمرها نیز از تاریخ ۶ مارس (۱۶ اسفند) می‌توانند این کاراکتر را به صورت جداگانه خریداری کرده و از آن استفاده کنند.

در کنار پیس میکر، ایگلی به بازی راه می‌یابد که فیتالیتی او شامل استفاده از جت پک و توانایی Sonic Boom می‌شود. شخصیت کامئو این فصل، جنت کیج نام دارد که در واقع نسخه مونث و منفی جانی کیج بوده و در اواخر ماه مارس (فروردین پیش‌رو) به بازی اضافه می‌شود. شما می‌توانید گیم پلی این کاراکترها را در ویدیوی فوق تماشا کنید.

با ورود پیس میکر به بازی، سه شخصیت از بسته الحاقی سال اول بازی باقی می‌ماند که به ترتیب ارمک، هوملندر و تاکاهاشی تاکدا نام دارند. امرک و هوملندر قرار است در بهار پیش‌رو به بازی راه یابند و شخصیت تاکاشی تاکدا نیز برای عرضه در تابستان سال آینده برنامه‌ریزی شده است.

گفتنی است که بازی Mortal Kombat 1 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. طبق آخرین گزارش شرکت وارنر برادرز، این بازی از زمان عرضه تا بیش از ۳ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments