تاریخ انتشار بازی جدید Mortal Kombat لو رفت

ریبوت مجموعه از راه می‌رسد

تاریخ انتشار بازی جدید Mortal Kombat لو رفت حمید توحیدلو ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
تاریخ انتشار بازی جدید مورتال کمبت

یکی از اینسایدرها معروف حوزه ویدیو گیم به تازگی تاریخ انتشار بازی جدید مورتال کمبت را فاش کرده است.

استودیوی ندررلم در سکوت خبری مشغول توسعه بازی جدید سری مورتال کمبت بوده که البته هنوز از آن پرده برنداشته است. با این حال، تیم سازنده طی روزهای اخیر دو تیزر کوتاه و مفهومی از بازی به اشتراک گذاشته که به معرفی بازی در آینده نزدیک اشاره می‌کند.

در همین راستا، ساعاتی قبل یکی از اینسایدرهای معروف صنعت بازی‌ها به نام Billbil Kun در شبکه اجتماعی توییتر جزئیات مهمی از این بازی از جمله تاریخ انتشار آن را لو داده است. بر اساس ادعای این منبع، بازی جدید مورتال کمبت، Mortal Kombat 12 نام ندارد؛ بلکه این عنوان در واقع یک ریبوت برای مجموعه خواهد بود؛ ادعایی که با تیزر اخیر استودیوی ندررلم مطابقت دارد.

از طرفی، او معتقد است که بازی جدید مورتال کمبت در ماه سپتامبر سال جاری (شهریور یا مهر ماه) توسط بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت برادران وارنر برای کامپیوتر و کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و حتی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

آن‌طور که شایعه شده، قیمت نسخه استاندارد بازی در کنسول‌ها و پی‌سی برابر با ۷۰ دلار و نسخه سوییچ بازی برابر با ۶۰ دلار خواهد بود. همچنین، بازی شامل دو نسخه دیگر به نام‌های پریمیوم و کالکتور نیز می‌‍شود که به ترتیب با قیمت‌های ۱۱۰ و ۲۵۰ دلار فروخته خواهند شد.

بهتر است بدانید که تیزر اول منتشر شده از بازی مورتال کمبت، انفجار یک دانه شن در ساعن شنی را به تصویر کشید. تیزر دوم نیز عقربه ساعت را در حال نزدیکی به عدد ۱۲ نشان می‌دهد که در همین حین، عقربه ساعت به طور ناگهانی از عدد ۱۲ پرش کرده و روی عدد ۱ قرار می‌گیرد. بر این اساس، گویا افنجار دانه شن از توسعه جهان جدید  و پرش عقربه ساعت نیز از ساخت ریبوت مجموعه حکایت دارد.

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی بعدی Mortal Kombat در جریان شوکیس پلی استیشن به نمایش گذاشته می‌شود. بر اساس گزارش‌ها، رویداد آتی سونی در اواخر ماه می یا ابتدای ژوئن (خرداد ماه)، پیش از برگزاری سامر گیم فست، با حضور شماری از عناوین مورد انتظار و بزرگ برگزار خواهد شد.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا