تماشا کنید: از مبارزات آمنی من در مورتال کامبت 1 رونمایی شد

مبارزاتی سرتاسر خشونت

استودیوی ندررلم ساعاتی قبل به انتظارها پایان داده و از سبک مبارزه آمنی من در مورتال کامبت 1 رونمایی کرده که شامل خشونت افسارگسیخته‌ای می‌شود.

ندررلم (NetherRealm Studios) و بخش بازی‌های ویدیویی وارنر (Warner Bros. Games) اواسط سپتامبر سال جاری میلادی Mortal Kombat 1 را روانه بازارهای جهانی کردند. همان‌طور که از نامش پیداست، عنوان مزبور حکم یک ریبوت را داشته و اتفاقات در جهانی به نام New Era رخ می‌دهد. در ضمن،  سرگذشت شخصیت‌ها و همچنین روابط میانشان در مقایسه با آنچه در نسخه‌های پیشین دیده بودیم تفاوت دارد.

از ویژگی‌های شاخص گیم پلی می‌توان به مبارز پشتیبان (Kameo Fighter) و کویتالیتی (Quitality) اشاره کرد: مبارز پشتیبان به شخصیتی گفته می‌شود که به مبارزه اضافه شده و بصورت محدود در کنار مبارز اصلی می‌جنگد؛ کویتالیتی هم مرگ سرتاسر خشونت یک مبارز در پی خروج کاربر از رقابت آنلاین است. در ضمن، نسخه جدید مورتال کامبت ۲۴ مبارز را در خود جای داده است.

ندررلم ساعاتی قبل ویدیویی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته که سبک مبارزه آمنی من در مورتال کامبت 1 را به نمایش می‌گذارد. این ویدیو حدوداً یک دقیقه زمان داشته و با توجه به آن، می‌توان گفت آمنی من بیشتر از اینکه روی حرکات جذاب تمرکز داشته باشد، روی ضربات بی رحمانه متمرکز است. او همچنین از قابلیت تلپورت برخوردار بوده و می‌تواند ناگهان پشت دشمنش ظاهر شود.

فیتیالیتی‌هایی که برای آمنی من در مورتال کامبت 1 در نظر گرفته شده، بدون شک بخش‌های جذاب ویدیوی جدید ندررلم هستند: اولین فیتالیتی، شامل بردن رقیب به مترو و کشتن او می‌شود؛ در فیتالیتی دوم هم می‌بینیم که چطور با دستان خالی جمجمه دشمن را با خشونتی افسارگسیخته خرد می‌کند. در صورتی که Invincible را تماشا کرده باشید، باید متوجه الهام گیری سازندگان بازی از سریال برای طراحی فیتالیتی‌ها شده باشید.

آمنی من بخشی از Kombat Pack 1 بوده و در تاریخ نامشخصی از ماه نوامبر برای Mortal Kombat 1 عرضه خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا