تماشا کنید: تریلر جدید گیم پلی بازی مورتال کامبت ۱

رقابت‌های نفس‌گیر

رسانه سرشناس IGN به تازگی با همکاری استودیوی ندررلم تریلر جدیدی از گیم پلی بازی مورد انتظار مورتال کامبت 1 منتشر کرد.

شرکت وارنر برادرز در جریان رویداد سامر گیم فست تریلر جدیدی از بازی مورتال کامبت ۱ به اشتراک گذاشت که جدا از نمایش بخش‌هایی از گیم پلی، اطلاعاتی در خصوص کاراکترها و داستان بازی ارائه کرد. حال، رسانه معروف IGN نیز با همکاری استودیوی ندررلم ویدیوی دیگری از گیم پلی بازی پخش کرده که روی نمایش مبارزات و سیستم‌های جدید آن تمرکز دارد.

این ویدیوی ۷ دقیقه‌ای با بخش انتخاب کاراکترها آغاز شده که در ادامه شاهد نمایش مبارزه میان ساب زیرو و کیتانا هستیم. بهتر است بدانید که بازی جدید مورتال کامبت دارای سیستم جالبی به نام Kameo است. این سیستم در واقع به عنوان مبارزه همراه یا کمکی به شمار می‌رود که شما را در حین مسابقه همراهی می‌کند.

به عبارت دیگر، شما در ابتدای هر مسابقه، یک مبارز دیگری را هم انتخاب می‌کنید که با فشردن دکمه احضار، این مبارز نیز وارد عمل شده و شما در حین مسابقه یا شرایط بحرانی نجات می‌دهد.

بازی مورد انتظار Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. از طرفی، نسخه بتای بازی نیز برای عرضه در ماه آگوست (مرداد یا شهریور ماه) برنامه‌ریزی شده که قرار است در دسترس پیش‌خریداران بازی قرار بگیرد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با تریلر جدید گیم پلی بازی مورتال کامبت 1 چیست؟ به نظر شما، آیا این بازی می‌تواند بهتر از دیگر عناوین فایتینگ امسال عمل کند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود ر ا با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

3 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا