استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه‌ای در بازی Mortal Kombat 1

برای خرید آیتم‌های تزئینی

استفاده از سیستم پرداخت درون برنامه‌ای در بازی Mortal Kombat 1 حمید توحیدلو ۰ ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
درون برنامه ای در بازی Mortal Kombat 1

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیو ندررلم برای فروش برخی آیتم‌های تزئینی از سیستم پرداخت درون برنامه ای در بازی Mortal Kombat 1 استفاده می‌کند.

مشابه اغلب بازی‌ها، مورتال کامبت ۱ نیز دارای یک سری آیتم‌های تزئینی است که ظاهرا برای تهیه آن‌ها باید از فروشگاه داخل بازی اقدام کنید. در واقع، این عنوان دارای یک ارز مخصوص به خود به نام کریستال‌های دراگون (Dragon Krystals) بوده که با استفاده از آن می‌توانید یک سری آیتم‌ها از جمله شانگ سونگ و اسکین جانی کیج را خریداری کنید.

در همین راستا، به تازگی صفحه پیش خرید مورتال کامبت ۱ در فروشگاه ایکس باکس به‌روزرسانی شده و این بار پک‌ ۱۲۵۰ عددی ارز درون بازی یا همان کریستال‌های دراگون اضافه شده است. در توضیحات این پک نوشته شده که خریدارها می‌توانند از این ارز برای خرید آیتم‌های تزئینی مبارزها از جمله اسکین‌ها، پالت‌های رنگی و تجهیزات دیگر استفاده کنند.

در حال حاضر امکان خرید این بسته‌ها فراهم نشده و به همین خاطر، هنوز مشخص نیست که بسته ۱۲۵۰ عددی آن با چه قیمتی به فروش خواهد رسید. از طرفی، همچنان اطلاعاتی در خصوص امکان سفارشی‌سازی کاراکترها نظیر بروتالیتی‌ها با استفاده از ارز درون بازی در دسترس نیست و تیم سازنده در این زمینه سکوت اختیار کرده است.

لازم به ذکر است که یکی از نقاط ضعف بازی مورتال کامبت ۱۱، پیشرفت بسیار سخت در آن بود؛ به طوری که انتقادهای زیادی به این موضوع و سیستم پرداخت درون برنامه ای آن مطرح شد. از این رو، انتظار می‌رود که استودیوی ندررلم با آگاهی به این مسائل، تا حد قابل قبولی گیم پلی عادلانه‌ای را برای بازیکن‌ها به ارمغان بیاورد.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. البته، در صورت پیش خرید نسخه کالکتور یا پریمیوم، به مدت چهار روز زودتر از زمان مقرر می‌توانید به بازی دسترسی داشته باشید.

3.3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا