منتظر برگزاری شوکیس‌های بیشتری از ایکس باکس باشید

فیل اسپنسر توضیح می‌دهد

منتظر برگزاری شوکیس‌های بیشتری از ایکس باکس باشید حمید توحیدلو ۰ ۰۴ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
شوکیس های بیشتر ایکس باکس

فیل اسپنسر، رئیس کل بخش گیمینگ مایکروسافت از احتمال برگزاری شوکیس های بیشتر برای ایکس باکس در آینده خبر می‌دهد.

رویداد ایکس باکس در اواسط خرداد ماه در شهر لس آنجلس برگزار شد؛ مراسمی که در جریان آن شاهد نمایش بازی‌های جدیدی از جمله فیبل، فورتزا موتور اسپورت، استارفیلد و شبیه‌ساز پرواز بودیم. به لطف تنوع زیاد بازی‌ها و نمایش مهیج هر یک از آن‌ها، بسیاری از هوادارها از این رویداد راضی بودند و ردموندی‌ها بازخوردهای بسیار مثبتی دریافت کردند.

در همین راستا، ردموندی‌ها بزرگ‌ترین غرفه تاریخ ایکس باکس در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۳ را راه‌اندازی کرده‌اند که بیش از ۳۰ بازی جدید در این مراسم حضور دارند. حال، به نظر می‌رسد که این روند پرقدرت مایکروسافت همچنان ادامه داشته و در آینده شاهد برگزاری رویدادهای متنوعی از سوی آن‌ها خواهیم بود.

فیل اسپنسر، رئیس کل بخش گیمینگ مایکروسافت، به تازگی در گفت‌وگویی اعلام کرد که از این پس برنامه‌های بیشتر و منظم‌تری از ایکس باکس برگزار خواهد شد؛ چرا که ردموندی‌ها استراتژی نمایش بازی‌های جدید خود را بار دیگر ارزیابی کرده‌اند و از همه مهم‌تر، در حال حاضر بازی‌های زیادی برای ایکس باکس در دست توسعه قرار دارند.

رئیس کل بخش گیمینگ مایکروسافت درباره احتمال برگزاری شوکیس های بیشتر از ایکس باکس می‌گوید:

چیزی که در حال حاضر می‌توانم برایتان بگویم، این است که ما روندی را در پیش می‌گیریم که بیش از همیشه درمورد بازی‌ها و دستاوردهای جدید خود صحبت کنیم؛ چرا که محتوایی که در حال حاضر در اختیار داریم، بسیار قوی و زیاد هستند. بدین ترتیب، شما از این پس شاهد برنامه‌های منظم‌تر و بیشتری برای نمایش بازی‌های جدید ما خواهید بود. مجموعه ما به اندازه کافی غنی بوده و ما باید از آن‌ها پشتیبانی کنیم.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که شوکیس ایکس باکس ۲۰۲۳ بیش از ۹۲ میلیون بازدید داشته که این رقم در مقایسه با شوکیس قبلی چیزی در حدود ۳۸ درصد افزایش یافته است. بدون هیچ شک و تردیدی، نمایش بازی مورد انتظار استارفیلد یکی از مهم‌ترین دلایل این موفقیت چشمگیر ردموندی‌ها است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا