اطلاعات جدیدی از دوربین گلکسی S23 فن ادیشن منتشر شد

دوربین در حد پرچم‌دار!

گلکسی S23 فن ادیشن

اینطور که از شواهد پیداست، ظاهرا سامسونگ می‌خواهد برای گلکسی S23 ف ادیشن از دوربین‌های قدرتمندی استفاده کند.

وقتی سامسونگ از گلکسی S21 فن ادیشن رونمایی کرد، از اینکه تفاوتی بین آن و مدل S20 فن ادیشن از لحاظ دوربین وجود نداشت ناامید شدیم. اما اینطور که به نظر می‌رسد، شرکت کره‌ای می‌خواهد در گلکسی S23 فن ادیشن این ضعف را جبران کرده و برای پرچم‌دار اقتصادی مورد انتظار خود از این حیث سنگ تمام بگذارد.

با توجه به خبری که از وب‌سایت موثق گلکسی‌کلابز منتشر شده، گلکسی S23 فن ادیشن به احتمال زیاد از دوربین سلفی بهتری بهره خواهد برد. در حال حاضر یک سنسور 32 مگاپیکسلی در فن ادیشن‌ها ایفای نقش می‌کند اما به نظر می‌رسد برای مدل جدید از یک سنسور 10 مگاپیکسلی استفاده خواهد شد که در پرچم‌داران سری S22 شاهد استفاده از آن هستیم. اگرچه با این حرکت، باز هم فن ادیشن جدید یک نسل از گوشی‌های هم‌دوره‌ی خود یعنی سری S23 عقب‌تر خواهد بود اما برای یک گوشی اقتصادی با این قیمت خبر بسیار خوبی محسوب می‌شود.

پیش از این همچنین شنیده بودیم که دوربین اصلی گلکسی S23 فن ادیشن هم پیشرفت‌هایی خواهد داشت. اینطور که گفته می‌شود، ظاهرا قرار است دوربین اصلی این گوشی سنسوری به بزرگی 50 مگاپیکسل داشته باشد که در سری گلکسی S22 هم به کار گرفته شده است. این یعنی پیشرفت چشمگیری در زمینه‌ی عکاسی با فن ادیشن جدید شاهد خواهیم بود.

متأسفانه سایر لنزها یعنی 8 مگاپیکسلی تله‌فوتو و 12 مگاپیکسلی فوق عریض تغییری در مقایسه با قبل نخواهند داشت که کمی ناامیدکننده است چرا که این دوربین‌ها متعلق به چندین نسل قبل هستند. هرچند شرکت کره‌ای برای کاهش هزینه‌های تمام شده باید از قابلیت‌های خوب بکاهد یا از تعبیه‌ی آن‌ها در گوشی اقتصادی خود صرف نظر کند.

هنوز مشخص نیست گلکسی S23 فن ادیشن دقیقا چه زمانی راهی بازار می‌شود اما قطعا این اتفاق در سال 2023 رخ خواهد داد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا