در ماه ژوئیه منتظر سری کامیک جدید Moon Knight باشید

زمینه‌سازی برای حضور در MCU

کامیک جدید Moon Knight

کاراکتر Moon Knight بالاخره در ماه ژوئیه سال جاری (مصادف با تیر ماه) با سری کمیکی مخصوص به خود، باز خواهد گشت و زمینه‌ساز حضورش در MCU می‌شود.

Moon Knight در ماه جولای با ماموریتی جدیدی باز خواهد گشت و همچنین جد مک‌کی و الساندرو کاپوچیو نیز کار نویسندگی و طراحی این کامیک را بر عهده دارند.

این کارکتر برای اولین بار در سال ۱۹۷۵ و در شماره‌ي سی و دوم کامیکی با نام Werewolf by Night معرفی شد. نام واقعی این کارکتر Marc Spector و شغل او مزدوری است. این کاراکتر در صحرای مصر رها شد و سپس ویژن‌هایی را از خدایی با نام Khonshu دید تا زمینه‌ساز انتقامش از زمین باشد. او به  آمریکا باز می‌گردد و با عنوان Moon Knight مشغول به کار می‌شود و این کاراکتر در واقع از بیماری چندشخصیتی رنج می‌برد. دو شخصیت دیگر او چه کسانی هستند؟

  • مارک گرانت (Mark Grant): یک فرد میلیونر و خوش‌گذران
  • جیک لاکلی (Jake Lockley): یک راننده‌ی تاکسی

همچنین Moon Knight در چندین مقاطع زمانی عضوی از اونجرز بوده و با تیم اونجرز نیز طی داستان Age Of Khonshu به درگیری‌ها و مشکلاتی خورد. او طی این داستان، اقدام به دزدیدن قدرت‌های اعضای اونجرز کرد تا به Khonshu در جنگ با Mephisto کمک کند. در انتهای این داستان، اونجرز در انتهای این داستان توانستند Khonshu را شکست دهند و دست او را خالی بگذارند.

مارول اعلام کرده که این سری کمیک قرار است تا به سوالات انتهای Age of Khonshu پاسخ دهد. حتی با پاک شدن Khonshu از صحنه، Moon Knight همچنان محافظت از بی‌گناهان را وظیفه‌ی خود می‌پندارد. او در حال حاضر سرایدار مکانی به نام Midnight Mission است. مارول همچنین اعلام کرده که آقای مک‌کی به شدت شیفته‌ی نوشتن در مورد این کاراکتر شده و آقای کاپوچیو هم اعلام کرده که بالاخره رویای او برای طراحی و به تصویر کشیدن این کارکتر به وقوع پیوسته است و او همچنین سناریو‌هایی که آقای مک‌کی نوشته است را تحسین کرد.

در طول ۴۶ سال اخیر، کاراکتر Moon Knight از پرطرفدارترین کاراکتر‌های مارول بین طرفداران حتی نویسندگان و آرتیست‌های کمیک محسوب می‌شوتد و آقای مک‌کی هم از این کاراکتر با عبارت «کشیش مرتد یک خدای بی‌ارزش» یاد کرده است. مک‌کی و کاپوچیو در فکر این هستند تا از بهترین جنبه‌های این کاراکتر استفاده کنند و راه جدیدی را برای او بسازند.

Moon Knight در اواخر سال جاری میلادی، برای اولین بار به MCU یا Marvel Cinematic Universe می‌آید و در سریالی که از Disney Plus پخش خواهد شد، با بازی آقای اسکار آیزاک، حضور خواهد داشت. اگر از طرفداران این کارکتر هستید، در تاریخ ۷ جولای (مصادف با ۱۶ تیر) می‌توانید اولین قسمت از سری کامیک جدید این کارکتر را تهیه کنید.

آیا شما هم برای سریال این کارکتر هیجان‌زده هستید؟ آیا فکر می‌کنید اسکار آیزاک انتخابی مناسب برای ایفای این نقش است؟نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا