بازی Wonder Woman احتمالاً سرویس محور خواهد بود

سازنده Middle-earth روی آن کار می‌کند

بازی Wonder Woman

در صورتی که گمانه زنی‌ها درباره آگهی استخدام صحیح باشد، بازی Wonder Woman را باید در لیست عناوین لایو سرویس قرار دهیم.

مونولیث پروداکشنز (Monolith Productions) یک استودیوی آمریکایی بوده که با مجموعه FEAR به شهرتی جهانی رسید. آن‌ها سپس سری Middle-earth را ساخته و به همگان ثابت کردند موفقیت‌های پیشین اتفاقی نبود. مونولیث در حال حاضر روی بازی Wonder Woman کار می‌کند که دو سال پیش و در جریان رویداد The Game Awards 2021 معرفی شد. البته استودیو در ادامه سکوت در پیش گرفت؛ سکوتی که همچنان ادامه دارد.

مونولیث پروداکشنز چندی پیش یک آگهی استخدام در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که نکات جالبی را از بازی Wonder Woman فاش می‌کند. استودیوی آمریکایی بدنبال یک برنامه نویس می‌گردد تا به تیم گیم پلی پیوسته و روی سیستم مبارزات، سیستم تحرک و دیگر موارد این چنینی کار خواهد کرد. همچنین در آگهی استخدام تاکید شده بازی واندر وومن سیستم نمسیس (Nemesis) را که قبلاً در Middle-earth معرفی شده بود، شامل می‌شود.

اطلاعاتی که آگهی استخدام از بازی در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. در بخشی از متن آمده بهتر است فردی که برای بدست آوردن شغل مورد نظر درخواست می‌دهد، در زمینه پشتیبانی از یک بازی یا نرم افزار آنلاین تجربه داشته باشد. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت، با یک بازی بعنوان سرویس (Game As a Service) طرف هستیم.

مونولیث پروداکشنز، زیرمجموعه بخش بازی‌های ویدیویی وارنر محسوب می‌شود. این شرکت اخیراً اعلام کرده تمرکز خود را روی توسعه بازی‌های ابرقهرمانی و لایو سرویس مانند Suicide Squad: Kill the Justice League قرار می‌دهد؛ تصمیمی که بازخوردهای منفی‌‌ای از سوی کاربران فضای مجازی به همراه داشته است. به هر حال، وارنر قبلاً ثابت کرده بود از پتانسیل بالایی در تولید عناوین ابرقهرمانی، داستان محور و جذاب برخوردار است.

در انتها لازم به ذکر است بازی واندر وومن تاریخ انتشار یا پلتفرم‌های هدف ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا