#مهسا_امینی

تماشا کنید: اولین تریلر فصل پنجم سریال Money Heist از راه رسید

این ویدیو حدودا دو دقیقه زمان دارد

سرویس استریم نتفلیکس به وعده خود عمل کرد و اولین تریلر فصل پنجم سریال Money Heist را ساعاتی قبل در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

الکس پینا (Álex Pina) و ژسوس کالمنار (Jesús Colmenar) پس از اتمام کار خود روی سریال Locked Up تصمیم گرفتند یک شرکت فیلمسازی به نام ونکوور مدیا (Vancouver Media) تاسیس کنند. آن‌ها به خواسته خود رسیده و شرکت فعالیت خود را رسما در سال ۲۰۱۶ میلادی آغاز کرد. آن‌ها برای اولین پروژه خود دو گزینه داشتند: یک سریال کمدی یا یک سریال با محوریت سرقت. از آن‌جایی که هر دو به گزینه دوم تمایل داشتند، کار روی پروژه مزبور را آغاز کردند. این اثر نهایتا تحت عنوان La casa de papel روی آنتن آمد و بازخوردهای خوبی را دریافت کرد. در نتیجه، نتفلیکس به سراغ سازندگانش رفت تا بتواند امتیاز پخش را بدست آورد. مطابق انتظار، قرار گرفتن سریال Money Heist در لیست آثار قابل‌تماشای سرویس محبوبیت جهانی‌ای را برایش به همراه داشت.

الکس پینا قصد داشت Money Heist را در قالب یک مینی سریال بسازد؛ زیرا طولانی شدن آثار قدیمی به کاهش کیفیت منجر شده بود. با این حال، موفقیت‌های سریال پس از انتشار روی سرویس استریم نتفلیکس به قدری زیاد بود که نظر سازندگان را تغییر داد و حالا هم طرفداران خود را برای فصل پنجم آماده می‌کنند. البته فصل پنجم قرار است حکم یک پایان‌بندی را داشته باشد. در صورتی که با این اثر آشنایی ندارید، باید بگوییم داستان حول محور گروهی از تبهکاران می‌چرخد که تحت رهبری فردی مرموز به نام پروفسور قرار دارند. او به واسطه هوش و ذکاوت بالایش نقشه‌ها را کشیده و بقیه اعضای گروه هم کار سرقت را انجام می‌دهند.

نتفلیکس به وعده خود عمل کرد و اولین تریلر فصل پنجم سریال Money Heist را ساعاتی قبل در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو نزدیک به ۲ دقیقه زمان داشته و سعی دارد شرایطی که بر شخصیت‌های اصلی داستان حاکم شده را به تصویر بکشد. توکیو در تریلر به عنوان یک راوی ظاهر شده و توضیح می‌دهد که بیش از ۱۰۰ ساعت از ورودشان به بانک اسپانیا می‌گذرد. آن‌ها محاصره شده، در آستانه مرگ قرار دارند و یکی از دوستان خود را هم از دست داده‌اند. ویدیو در ادامه به سراغ پروفسور می‌رود که مخفی‌گاهش لو رفته و توسط افسر پلیس آلیسیا سیرا دستگیر شده است. بدین ترتیب، نه تنها اوضاع بسیار پیچیده شده، بلکه پروفسوری در کار نیست تا نقشه‌ای کم‌نقص برای فرار بکشد.

در حالی که امیدها از بین رفته، نیروی ارتش به بانک اسپانیا آمده و مسئولیت مقابله با سارقان را بر عهده می‌گیرد. با این حال، سارقان تصمیم می‌گیرند به جای تسلیم شدن راهی برای فرار یافته و خود را به رهبری لیسبون نجات دهند. ثانیه‌های پایانی اولین تریلر فصل پنجم سریال Money Heist هم تلاش‌های آن‌ها را برای آماده شدن و نبردهاییشان با سربازان ارتش را به تصویر می‌کشد.

فصل پایانی سریال سرقت پول ۱۰ قسمت داشته و در قالب دو بخش منتشر خواهد شد. ۵ قسمت ابتدایی از تاریخ ۱۲ شهریور (مصادف با ۳ سپتامبر) و ۵ قسمت پایانی هم از تاریخ ۱۲ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ دسامبر) در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا