چگونه بتا بازی Modern Warfare 2 را رایگان قبل از انتشار تجربه کنیم؟

بتا در راه است!

چگونه بتا بازی Modern Warfare 2 را رایگان قبل از انتشار تجربه کنیم؟ نریمان هروی ۰ ۰۶ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
بتا بازی Modern Warfare 2

احتمالا زمان زیادی تا عرضه نسخه بتا بازی Modern Warfare 2 نمانده و راهی برای تجربه رایگان این نسخه بتا یافته شده است.

به لطف برگزاری Call of Duty League شما می‌توانید به بازی Modern Warfare 2 زودتر از عرضه دسترسی پیدا کنید.

به زودی و در تاریخ ۷ آگوست (مصادف با روز ۱۶ مرداد) Call of Duty League برگزار می‌شود و به بینندگان این مسابقات قهرمانی کد‌های بتا Modern Warfare 2 را به بینندگان می‌دهد. افراد می‌توانند به شکل حضوری در Galen Center شهر لس‌آنجلس این مسابقات را ببیند یا این که لایو‌استریم مسابقات Call of Duty League را به شکل آنلاین ببینند.

اگر شما این مسابقات را به شکل آنلاین تماشا کنید، باید حداقل ۶۰ دقیقه تماشا کردن را ادامه دهید تا در قرعه کشی برای دریافت نسخه بتای زودهنگام نسخه بعدی سری Call Of Duty شرکت داده شوید.

البته که روش‌های دیگری نیز برای دریافت نسخه بتا وجود دارد. شما با پیش‌خرید بازی Modern Warfare 2 می‌توانید این بتا را دریافت کنید. همچنین اکتیویژن تائید کرده که کاربران کنسول پلی استیشن می‌توانند ۵ روز زودتر از کاربران دیگر پلتفرم‌ها نسخه بتا را دریافت کنند.

هنوز تاریخ عرضه بتا این بازی مشخص نشده ولی به شکل غیررسمی گفته شده در اواسط ماه سپتامبر (اواخر ماه شهریور) نسخه بتا عرضه خواهد شد.

همچنین جالب است بدانید که روز گذشته آپدیت جدیدی برای نسخه آخر سری منتشر شده و اسکین‌های T-800 و T-1000 از سری فیلم‌های ترمیناتور در بازی موجود شده‌اند. همچنین زامبی‌ها نیز حالا به Rebirth Island آمده‌اند. البته که تا چند روز دیگر نسخه موبایل Call Of Duty با انیمه Ghost in the Shell کراس‌اوری را برگزار می‌کند و اسکین‌هایی برگرفته از این انیمه وارد بازی می‌شوند.

نظر شما در مورد بازی Modern Warfare 2 چیست؟ آیا شما این بازی را خریداری می‌کنید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا