#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر فیلم جدید Mission: Impossible منتشر شد

ماموریت غیر ممکن جدید تام کروز!

تریلر فیلم جدید Mission: Impossible منتشر شده و از بازی شگفت انگیز تام کروز و ماموریت‌ های پر خطر جدید او می‌گوید.

اگرچه چند روز گذشته تریلر فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One لو رفت و از بازی شگفت‌انگیز تام کروز (Tom Cruise) در اثر جدید فرنچایز مامورت غیر ممکن برای مخاطبین گفت، ساعاتی پیش اولین تیزر تریلر رسمی فیلم مورد انتظار استودیو پارامونت پیکچرز منتشر شده و به نظر می‌رسد که تفاوت چندانی با تریلر لو رفته ندارد.
در این اثر شاهد بازگشت تام کروز بازیگر مشهور سینمای هالیوود و هنرنمایی هایلی اتول (Hayley Atwell) و ونسا کربی (Vanessa Kirby) هستیم و به نظر می‌رسد که قسمت جدید فرنچایز مذکور مانند همیشه پر است از هیجان و صحنه‌های اکشن خیره کننده‌ای که گفته می شود در ساخت بسیاری از آن‌ها از خود تام کروز استفاده شده است و نه بدلکار.

تریلر فیلم جدید Mission: Impossible منتشر شد

ماموریت غیرممکن یکی از فرنچایز‌های اکشن محبوب همیشگی طرفداران این ژانر بوده و درخشش تام کروز در این فرنچایز طرفداران را همواره شگفت زده کرده است. مخصوصا با توجه به این امر که در ساخت و فیلمبرداری بسیاری از صحنه‌های اکشن این اثر از هیچ بدلکاری استفاده نشده و خود تام کروز در تمام صحنه‌ها بازی کرده است.

در تیزر تریلر منتشر شده اطلاعات چندانی از داستان اصلی فیلم مورد انتظار، Mission: Impossible – Dead Reckoning Part 1 ارائه نمی‌شود اما با این حال به نظر می رسد که مانند دو قسمت پیشین فرنچایز که توسط کریستوفر مک‌کوری (Christopher (McQuarrie کارگردانی شده است این اثر نیز بسیار موفقیت آمیز عمل خواهد کرد.

مک‌کوری اولین هنرمندی است که بیش از یک فیلم از این فرنچایز را رهبری می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود تا نظر طرفداران این سری فیلم به هفتمین ماموریت غیرممکن تام کروز جلب شود. یکی از صحنه‌های بسیار جذابی که در این تیزر تریلر شاهد آن هستیم موتور سواری پرخطر تام کروز است که در آن از یک صخره به پایین پرتاب می‌شود. سال گذشته طی اخباری که از پشت صحنه این اثر منتشر شده بود، اعلام شد که در این صحنه خود تام کروز بازی کرده و همین موضوع طرفدارن سینما را شگفت زده کرد. از دیرباز منتقدین و علاقه‌مندان به صنعت سینما بازی خیره کننده این هنرمند کارکشته را تحسین کرده‌اند و اکنون بدون شک او موفقیت جدید را به نام خود ثبت خواهد کرد.

فیلم Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One سال آینده، در تاریخ ۱۴ جولای سال ۲۰۲۳ برابر با ۲۳ تیر ۱۴۰۲ در سینما‌های سراسر دنیا اکران خواهد شد.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا