تصویر جدیدی از فیلم Mission Impossible 7 منتشر شد

رانندگی اتول در کنار تام کروز

تصویر جدید فیلم Mission Impossible 7

روز گذشته هایلی اتول، بازیگر فیلم Mission Impossible 7 تصویری جدیدی را از پشت صحنه‌ی این فیلم اکشن و هیجان‌انگیز منتشر کرده که او را در کنار تام کروز، بازیگر نقش اول ماموریت غیرممکن نشان می‌دهد.

نزدیک به دو سال می‌شود که رسما ساخت قسمت‌های هفتم و هشتم Mission Impossible به تایید رسیده است. همان طور که انتظار می‌رود، باز هم تام کروز، در مقام تهیه‌کننده و بازیگر نقش اول این فیلم‌ها حضور خواهد داشت. طبق برنامه‌ریزی‌ها، قرار بود که قسمت هفتم ماموریت غیرممکن در سال جاری میلادی روی پرده‌ی سینما برود اما مشکلات زیادی بر سر راه تولید این فیلم قرار گرفت که انتشار آن را تا اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی به تاخیر انداخت.

همان طور که می‌دانید از زمستان سال گذشته همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ یا همان کرونا، ساخت بسیاری از فیلم‌ها، سریال‌ها و حتی بازی‌های ویدیویی را با اختلال‌های زیادی مواجه کرده است و ماموریت غیرممکن هم مستثنی از این قاعده نبوده است و تاریخ اکران آن را هم تحت تاثیر قرار داده است.

با این حال، با بهبود نسبی اوضاع در اقصی نقاط جهان، یک بار دیگر مراحل فیلمبرداری فیلم Mission Impossible 7 آغاز شده است و از همین رو، بعضی اوقات خبرهایی از روند تولید این عنوان در فضای مجازی منتشر می‌شود.

در همین راستا روز گذشته، هایلی اتول، بازیگر زن نقش اول قسمت هفتم، تصویری را در صفحه‌ی اینستاگرام خود منتشر کرد که او را در یک ماشین، کنار تام کروز نمایش می‌دهد. اتول در کپشن این پست راجع به تصویری که اشتراک گذاشته، نوشت:

من در کنار مربی آموزش رانندگی جدیدم. امیدوارم که با هیچ چیزی تصادف نکنم!

فیلم Mission Impossible 7 به کارگردانی کریستوفر مک‌کوری، قرار است در تاریخ ۲۱ نوامبر سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰) روی پرده‌های سینما اکران خواهد شد. همچنین قرار است که قسمت هشتم ماموریت غیرممکن تا اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی به روی پرده‌های سینما برود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا