1%
  • 0/10

تماشا کنید: یک کاربر روشی بی دردسر برای کشتن واردن در ماینکرافت پیدا کرد

بدون درگیری یک واردن بکشید

تماشا کنید: یک کاربر روشی بی دردسر برای کشتن واردن در ماینکرافت پیدا کرد ۴ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ بازی | گیم کپی لینک

یکی از کاربران فروم ردیت موفق شده روشی برای کشتن واردن در ماینکرافت بیابد، بدون اینکه نیاز به درگیری مستقیم با این موجود باشد.

ماینکرافت (Minecraft) نقشه بسیار وسیعی داشته و در گوشه و کنارش نه تنها زیست بوم‌های متنوعی قرار گرفته، بلکه تهدیدهای غیرمنتظره‌ای جا خوش کرده‌اند. یکی از تهدیدات، موجوداتی به نام واردن (Warden) هستند که با انتشار آپدیت ۱.۱۹ به بازی آمدند. اگر بدون خم شدن وارد Ancient City شوید یا مکعب‌های نزدیک به آنجا را بشکنید، از سوی Sculk Shrieker برای مقابله با شما فرستاده می‌شوند.

واردن‌ها، موجوداتی متخاصم و نابینا بوده و برای یافتن کاربر و حمله به او، به صداهای تولید شده حین حرکت توجه می‌کند. از همین رو، کاربران می‌توانند از پشم برای کم کردن صدا حین حرکت استفاده کنند. هر چند، همچنان شکستن بلوک‌ها می‌تواند به اسپاون شدن واردن‌ها منجر شود. در ضمن، واردن‌ها موجودات بسیار قدرتمندی بوده و درگیری مستقیم برای کشتنشان معمولاً توصیه نمی‌شود. مگر اینکه گیمر کاملاً آماده باشد.

یکی از کاربران فروم ردیت به نام BrunoGoldbergFerro روشی جالب را برای کشتن واردن در ماینکرافت یافته است. این روش جالب و ساده بوده، چون کاربر نیازی به درگیری با واردن ندارد. هر چند، اجرایش در شرایط واقعی می‌تواند سخت و چالش برانگیز باشد. او یک واردن را به سمت چاله‌ای هدایت کرده که از قبلاً ساخته بود. کاربر ردیت همچنین چندین گرگ زره پوش داخل چاله قرار داد تا آن را نابود کنند. عجیبتر آنکه برای کشتن یک واردن به ۱۹ گرگ زرهپوش نیاز است!

با توجه به کلیپی که BrunoGoldbergFerro به اشتراک گذاشته، هر گرگ زره پوش با دریافت چهار ضربه از سوی واردن می‌میرد. همچنین واردن در هر لحظه تنها یک گرگ زرهپوش را هدف گرفته و به آن حمله می‌کند. در ضمن، گرگ‌های زره پوش هنوز به نسخه اصلی ماینکرافت اضافه نشده‌اند و تنها کاربران نسخه اسنپ شات می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments