مایکروسافت گیفت کارت‌های ۱۰۰ دلاری هدیه می‌دهد!

هدیه‌ی ارزنده

گیفت کارت مایکروسافت

شاید فکر کنید این خبر جعلی است ولی حقیقت دارد و کمپانی مایکروسافت در حال حاضر به برخی از کاربران خود، گیفت کارت ۱۰۰ دلاری هدیه می‌دهد!

در توییتر، کاربری با یوزرنیم Wario64 اعلام کرده که مایکروسافت در حال ارسال ایمیل‌هایی حاوی گیفت کارت به شکل رندم و اتفاقی به کاربران است. بعضی از این گیفت کارت‌ها ده دلاری هستند و برخی از افراد نیز ظاهرا خیلی خوش‌شانس بودند و گیفت کارت ۱۰۰ دلاری رایگان دریافت کردند.

قطعا یادمان نمی‌آید که آخرین بار چه زمانی مایکروسافت گیفت کارت ۱۰۰ دلاری هدیه داده بود. با این ۱۰۰ دلار، کاربران ایکس باکس می‌توانند ۱۰ ماه مشترک گیم پس شوند و یا بازی Halo Infinite را به همراه چند بازی ایندی یا مستقل دیگر را خریداری کنند و یا اینکه چندین اسکین جذاب را در فورتنایت بخرند و حسابی به دوستان و آشنایان پز دهند. به هر حال این ۱۰۰ دلار خصوصا برای ما ایرانی‌ها بسیار ارزنده است و معلوم هم نیست که تا چند وقت دیگر مایکروسافت چنین هدیه‌ای به کاربران بدهد.

در حال حاضر مشخص نیست که تا الان چه تعداد ایمیل حاوی گیفت کارت از سوی مایکروسافت ارسال شده است و همچنین نیز معلوم نیست که دقیقا چه کسانی واجد شرایط دریافت این هدیه‌ی جذاب مایکروسافت هستند.

البته مایکروسافت به جز توییت کردن چندین ایموجی، هیچ واکنشی نسبت به این خبر نداده و مشخص نیست هدف مایکروسافت از ارسال گیفت کارت‌های مجانی دقیقا چه چیزیست، اما ایمیل‌ها حاکی از این هستند که این گیفت کارت‌ها به عنوان هدیه‌ی تعطیلات کریسمس ارسال شده‌اند.

نظر شما در مورد هدایای مایکروسافت چیست؟ آیا شما هم خوش‌شانس بودید و اخیرا گیفت کارتی از سوی مایکروسافت هدیه گرفته‌اید؟ اگر گیفت کارت ۱۰۰ دلاری هدیه بگیرید، چه بازی‌هایی را خریداری می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم که نظر شما را در بخش کامنت‌ها بخوانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا