تماشا کنید: به روزسانی جدید Microsoft Flight Simulator با محوریت کشور استرالیا منتشر شد

زیبایی‌های استرالیا را از چشمان تیزبین یک خلبان ببینید

به روزرسانی جدید بازی Microsoft Flight Simulator با نام World Update 7 منتشر شد و در این به روزرسانی نگاهی به زیبایی‌های استرالیا، در کنار بسیاری بهبودهای دیگر داریم.

پس از آغاز به کار خارق‌العاده بازی Microsoft Flight Simulator در پایان سال ۲۰۲۰ و به دنبال استقبال بی سابقه طرفداران، تیم توسعه دهنده این بازی یعنی Asobo به طور مداوم به روزرسانی‌های تازه برای آن منتشر کرده که جزئیات فراوانی به نقشه خارق‌العاده بی نظیر آن افزوده و دنیای رنگارنگ این بازی را بیش از پیش زیبا می‌کنند و حال طی آخرین به روزرسانی، قرار است سری به کشور زیبای استرالیا بزنیم.

این به روزرسانی با نام World Update 7 مانند به روزرسانی‌های پیشین که جزئیاتی جدید را به کشورهای اتریش، بلژیک، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، ایسلند، ایرلند، ژاپن، لوکزامبورگ، هلند، نروژ، سوئد، سوییس، بریتانیا و ایالات متحده افزوده بودند، جزئیات بسیاری را به نقشه کشور استرالیا افزوده و حال برای کنسول‌های ایکس باکس و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس است. ما در کنار مشاهده رخی تازه از استرالیا، شاهد افزوده شدن ۴ فرودگاه جدید، به همراه افزودن جزئیات تازه به بیش از ۱۰۰ فرودگاه دیگر، ۹۴ منطقه دیدنی تازه و همینطور ۱۶ فعالیت جدید خواهیم بود.

پیش‌تر اشاره شد که ۴ فرودگاه جدید به این بازی افزوده شده که شامل فرودگاه Longreach (YLRE)، فرودگاه Mount Beauty (YMBT)، فرودگاه Paraburdoo (YPBO) و فرودگاه Shellharbour (YSHL) می‌شوند و می‌توانید از زیبایی این ۴ فرودگاه جدید لذت ببرید. استودیو Asobo هنوز از تمام ۹۴ منطقه دیدنی جدید خود به طور کامل رونمایی نکرده، با این حال آن‌ها اطلاع داده‌اند که ما شاهد برخی سازه‌های بشری زیبا، در کنار برخی زیبایی‌ها طبیعی در این میان خواهیم بود تا از درون کابین خلبانی خود به آن‌ها خیره شویم.

در پایان بد نیست نگاهی به فعالیت‌های جدید این بازی داشته باشیم که شامل ۵ Bush Trip جدید با نام‌های Tasmania، Southeastern Australia، Northwestern Coast، Great Barrier Reef و Sea to Desert می‌شوند. علاوه بر این ۵ فعالیت، ما شاهد Landing Challengeهایی در نزدیک Brisbane، Shellharbour، Mount Hotham، Katoomba و Mabuiag خواهیم بود. در انتها بد نیست نگاهی به Discovery Flightها داشته باشیم که ما را به تماشای زیبایی شهرهای گلد کوست، سیدنی، پرث، داروین، ملبورن و پارک ملی اولورو کاتا تیوتا می‌برند.

لازم به ذکر است که شما پیش از دسترسی به محتوای کشور استرالیا، باید بازی Microsoft Flight Simulator را به روزرسانی کرده و پس از آن محتوای کشور استرالیا را دانلود کنید. استودیو Asobo از جزئیات World Update بعدی نیز رونمایی کرد و ما شاهد به روزرسانی منطقه ایبریا، شامل کشورهای اسپانیا و پرتغال خواهیم بود که طی ماه مارس، در حدود یک ماه دیگر انتشار خواهد یافت.

ما همچنین شاهد انتشار بسته الحاقی فیلم Top Gun: Maverick در ماه می خواهیم بود که ابتدا برای سال پیشین میلادی برنامه ریزی شده بود. این‌ها تنها بخشی از جزئیات به روزرسانی‌های بازی Microsoft Flight Simulator در سال ۲۰۲۲ بوده و باید شاهد به روزرسانی‌هایی برای بهبود قابلیت‌های شبیه سازی بازی، پشتیبانی از قابلیت DLSS و البته افزودن هلیکوپتر باشیم. آیا شما زیبایی‌های استرالیا را در بازی Microsoft Flight Simulator کشف کرده‌اید؟ دوست دارید چه مناطقی از جهان در این بازی به روزرسانی شوند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا