تغییرات فصلی در Microsoft Flight Simulator وجود خواهد داشت

شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت، واقع‌گرایانه‌تر می‌شود

تغییرات فصلی در بازی Microsoft Flight Simulator

شرکت مایکروسافت برای بازی Microsoft Flight Simulator سنگ تمام گذاشته و قرار است تغییرات فصلی و آب‌ و هوایی بخش مهمی از عناصر این بازی باشد.

36 سال از عرضه‌ی اولین Microsoft Flight Simulator می‌گذرد و عناصر و مکانیزم‌های این مجموعه، نسخه به نسخه به واقعیت نزدیک‌تر می‌شود. شرکت مایکروسافت به همراه استودیو اسوبو تصمیم دارند تا در 2020 بهترین نسخه ساخته شده از این بازی را منتشر کنند. این شبیه‌ساز پرواز با استفاده از حجم عظیم داده‌های خود، هر آن‌چه یک خلبان می‌تواند ببیند را برای بازیکن به تصویر می‌کشد. درخت‌ها، خانه‌ها، دریاچه‌، کوه‌ها و تمامی مناظری که انتظار دارید ببینید در این بازی وجود دارند. جالب است بدانید تیم سازنده از اطلاعات ماهواره‌ای استفاده کرده است؛ به همین دلیل محیط‌‌ها و جهان بازی دارای جزئیات زیادی هستند آنقدر که حتی محدوده‌ی ترافیکی خیابان‌ها هم قابل دیدن است.

استودیو اسوبو تصمیم دارد تغییرات فصلی را به این جهان ‌سه‌بعدی اضافه کند و از آنجایی که Flight Simulator بر جزئیات تاکید زیادی دارد، تغییر فصل چیزی بیشتر از اضافه کردن مقداری برف خواهد بود. در زمستان رودخانه‌ها یخ می‌زنند، حیوانات به خواب زمستانی می‌روند و یا به سرزمین دیگری کوچ می‌کنند. شاید فکر کنید که این تغییرات به پرواز ربطی ندارند اما به‌خاطر داشته باشید که Microsoft Flight Simulator سعی می‌کند تا حس و حال بهتری را برای بازیکن در کابین خلبان فراهم کند.

در Microsoft Flight Simulator آزادی عمل حرف اول را می‌زند. بازیکن در طول بازی می‌تواند به جستجوی مکان‌های مختلف برود یا به میل خود آب‌و هوا را تغییر دهد. همچنین فرودگاه‌هایی که در دنیای واقعی وجود دارند را می‌توان در این شبیه ساز پرواز پیدا کرد و در آن‌ها فرود آمد. به طور کلی کره زمین زیر پای شماست و این شما هستید که تصمیم می‌گیرید به کجا پرواز کنید.

نکته جالب این است که خلبانان بسیاری توانسته‌اند پیش از انتشار Flight Simulator، نسخه آلفای آن را تجربه کنند. هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این بازی هیجان‌انگیز اعلام نشده است اما قرار است در سال جاری برای ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی در دسترس قرار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا