#مهسا_امینی

نمرات بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد: بهترین بازی مایکروسافت در نسل هشتم؟

آیا با بهترین انحصاری ایکس‌باکس در نسل هشتم طرف هستیم؟

نمرات بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد: بهترین بازی مایکروسافت در نسل هشتم؟ امیر سلیمی ۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
نمرات بازی Microsoft Flight Simulator

اخیرا نمرات بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شده است؛ کیفیت نمرات نشان می‌دهد که احتمالا با بهترین بازی انحصاری مایکروسافت در نسل هشتم طرف هستیم.

سری Microsoft Flight Simulator یکی از بهترین و محبوب‌ترین فرانچایزهای شبیه‌ساز پرواز است. از هواپیماهای سبک تا جت‌های برزرگ، از هر نقطه از جهان و در دنیایی فوق العاده واقع بینانه، برنامه پرواز خود را بسازید و از کلیه‌ی فرودگاه‌های بین المللی، فرودگاه‌های کوچک و حتی محلی در سراسر جهان برای نشست و برخاست هواپیماهای خود استفاده کنید؛ آخرین نسخه Microsoft Flight Simulator با وعده ارائه واقعی‌ترین تجربه پرواز، قرار است تا مهارت‌های خلبانی شما را در پرواز شبانه، آب‌وهوای پویا و در یک دنیایی واقع‌گرایانه به چالش بکشد.

در شرایطی که تنها یک روز با عرضه فاصله داریم، شاهد انتشار نمرات نمرات بازی Microsoft Flight Simulator هستیم. آخرین ساخته استودیو اسوبو (Asobo Studios) توانسته است در سایت metacritic، میانگین نمره ۹۴ از مجموعه ۱۹ نقد و در سایت opencritic، میانگین نمره ۹۳ از مجموعه ۲۲ نقد را کسب کند تا احتمالا با برترین انحصاری مایکروسافت در نسل هشتم از حیث میانگین نمرات باشیم؛ برخی از نقد‌ها و نمرات این بازی به شرح زیر است:

IGN – نمره ۱۰۰

شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت باورنکردنی به‌نطر می‌رسد. توصیف لذت پرواز و آزادی سفر در سراسر دنیا ناممکن است. ۲۰ هواپیمای بازی برای همه علاقه‌مندان به هوانوردی کافی است و وجود تنظیمات و امکانات فراوان موجب شده است تا تجربه این عنوان برای هر کسی با هر سطح از مهارت، لذت‌بخش باشد. 

GamingTrend – نمره ۱۰۰

چیزی شبیه به شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت وجود ندارد. این عنوان کل دنیا را با کیفیتی بی‌نظیر و همراه با جزئیاتی دقیق و واقع‌گرایانه در سطحی غیر قابل مقایسه ارایه می‌دهد. اگر به پرواز علاقه‌مند هستید، این بازی یک تجربه مجازی بی‌نظیراست و اگر در حال یادگیری پرواز در دنیای واقعی هستید، Microsoft Flight Simulator یک تمرین عالی خواهد بود.

IGN Italia – نمره ۹۳

یک شاهکار، اما فراتر از آن راهی برای رسیدن به آسمان برای همه کسانی که دوست دارند پرواز کنند، اما نمی‌توانند؛ Microsoft Flight Simulator یک هدیه فوق‌العاده برای دوستداران پرواز در سراسر جهان است.

Everyeye.it – نمره ۹۰

کاری که اسوبو و مایکروسافت از لحاظ فنی و شبیه‌سازی با Microsoft Flight Simulator انجام داده‌اند، فوق‌العاده و بی‌رقیب است.

Trusted Reviews – نمره ۹۰

Microsoft Flight Simulator یک پروژه جاه‌طلبانه و موفق است که مرزهای فوتوریالیسم در محیط‌های بازی را جابه‌جا می‌کند. برای دستیابی به چنین شاهکاری به دانش و پشتیبانی از فن‌آوری‌های سرورهای آژور احتیاج است. وقتی به شهرهای بی‌پایان و جنگل‌های انبوه از فاصله هزاران پایی خیره می‌شود، مرزهای بازی از واقعیت از بین می‌روند. این بازی زیبا و نفس‌گیر است و امیدوارم در آینده نیز شاهد چنین شبیه‌سازهایی باشیم.

Stevivor – نمره ۹۰

شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت نه تنها برای یادآوری سفرهای گذشته شما  بسیار عالی است، بلکه در ایجاد خاطرات تازه در میان همه‌گیری ویروس کرونا بسیار مهم است.

در آخر، بازی Microsoft Flight Simulator، فردا و در تاریخ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۸ آگوست ۲۰۲۰) با قیمت ۵۹.۹۹ دلار در نسخه پایه، برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. علاوه بر این، این عنوان روی سرویس ایکس‌باکس گیم نیز قرار دارد و مشترکان این سرویس به رایگان قادر به دریافت و تجربه بازی خواهند بود. همچنین شما می‌توانید سیستم مورد نیاز بازی Microsoft Flight Simulator را در وب‌سایت سرگرمی مشاهده کنید.

لازم به ذکر است که این بازی مدتی بعد برای کنسول ایکس‌باکس وان و کنسول نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس نیز منتشر خواهد شد. با این وجود، هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی نسخه کنسولی بازی تعیین نشده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا