رویداد دیجیتالی Xbox با تمرکز روی عناوین فرست‌پارتی در موعد مقرر برگزار می‌شود

مایکروسافت به تعویق افتادن رویداد ایکس‌باکس تا ماه آگوست را تکذیب می‌کند

رویداد دیجیتالی Xbox با تمرکز روی عناوین فرست‌پارتی در موعد مقرر برگزار می‌شود امیر سلیمی ۰ ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
رویداد ایکس‌باکس Xbox

مایکروسافت ضمن رد شایعات مربوط به تاخیر افتادن رویداد دیجیتالی Xbox تا ماه آگوست، از برگزاری این رویداد در موعد مقرر خبر داد.

با توجه به افزایش شدت اعتراضات در آمریکا، بسیاری از رویدادهای گیمینگ همچون رویداد رسمی رونمایی از پلی‌استیشن ۵ به تعویق افتاد تا زمزمه‌هایی از تاخیر در برگزاری رویداد Xbox 20/20 به گوش برسد. حال آرون گرینبرگ، رئیس بازاریابی ایکس باکس، در توییتر این شایعات را رد کرده و گفته که برنامه مایکروسافت برای برگزاری رویداد دیجیتالی Xbox 20/20 در ماه جولای بدون تغییر باقی مانده است. این رویداد به نمایش بازهای فرست‌پارتی مایکروسافت روی ایکس‌باکس سری ایکس خواهد پرداخت.

علاوه بر این، شایعه شده بود که ردموندی‌ها طی رویداد ماه جون از نسخه‌ی جدید کنسول نسل بعدی ایکس‌باکس با اسم رمز لاکهارت رونمایی می‌کند که توان پردازشی و قیمت کمتری از کنسول ایکس‌باکس سری ایکس خواهد داشت. در حالی که مایکروسافت هیچگاه برگزاری رویدادی در ماه ژوئن را تایید نکرده‌ است، برنامه‌های ماهانه ایکس‌باکس تحت عنوان Xbox 20/20 باعث شده است تا بسیاری از طرفداران منتظر نمایشی در این ماه باشند.

با توجه به برگزاری E3 در ماه ژوئن، این ماه قرار بود موقعیت بزرگی برای ایکس‌باکس باشد، زیرا مایکروسافت در ابتدا قصد داشت با بازی‌های فرست‌پارتی و اخبار زیادی را در E3 به اطلاع علاقه‌مندان برساند. با این حال، فراگیری ویروس کرونا باعث لغو بزرگترین رویداد گیمینگ سال شد تا برنامه‌های ایکس‌باکس برای رونمایی از بازی‌های فرست‌پارتی به ماه جولای منتقل شود.

در آخر، اولین رویداد Xbox 20/20 در ماه گذشته برگزار شد و به نمایش گیم‌پلی بازی‌های تردپارتی از جمله Assassin’s Creed Valhalla روی ایکس‌باکس سری ایکس پرداخت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا