اطلاعات بیشتری از بازگشت بتمن با بازی مایکل کیتون در دسترس قرار گرفت

آماده ملاقات با بتمنی متفاوت باشید

بازگشت بتمن با بازی مایکل کیتون

به لطف یکی از جدیدترین محصولات شرکت McFarlane Toys، جزئیات بیشتری از بازگشت بتمن با بازی مایکل کیتون منتشر شده است.

دنیای سینمایی دی سی طی ماه‌های گذشته دستمایه تغییرات زیادی شده و حالا جیمز گان (James Gunn) همه چیز را بدست گرفته است؛ مسئولیتی که در یک برهه زمانی روی دوش زک اسنایدر (Zack Snyder) قرار داشت. گان که ساخت مجموعه فیلم‌های Guardians of the Galaxy را در پرونده هنری خود دارد، تصمیم گرفته DC Universe را به طور کامل ریبوت کند. طبق اطلاعات رسمی، این اتفاق با نخستین فیلم اختصاصی فلش، یعنی The Flash رخ خواهد شد.

طبق اطلاعات رسمی، بری آلن علیرغم هشدارهای بروس وین تصمیم می‌گیرد به گذشته سفر کرده و جلوی کشته شدن مادرش را بگیرد. این اقدام باعث می‌شود بری آلن به جهانی برود که در آن خبری از ابرانسان‌ها نیست و از همه مهمتر، ژنرال زاد حمله خود را به سیاره زمین آغاز کرده است. فلش حالا باید مقابل ژنرال زاد ایستاده و جدا از شکست او، راهی برای بازگشت به جهان خودش بیابد. او در این راه تنها نبوده و سوپرگرل و نسخه میاکل کیتون (Michael Keaton) بتمن همراهیش می‌کنند.

شرکت McFarlane Toys که در زمینه تولید اسباب بازی فعالیت دارد، اخیراً از محصول جدید خود پرده برداشت که مجسمه نسخه مایکل کیتون بتمن است. شرکت‌ها معمولاً همراه با مجسمه‌ها توضیحاتی منتشر می‌کنند؛ اقدامی که توسط McFarlane Toys هم صورت گرفته است. در ادامه می‌توانید جزئیات جدید از بازگشت بتمن با بازی مایکل کیتون را مطالعه کنید:

وقتی برین آلن وارد نسخه متفاوت سال ۲۰۱۳ می‌شود، به جستو برای یافتن استاد و رفیق بروس وین می‌پردازد تا از تجربه‌اش بهره ببرد اما کسی که در نسخه متفاوت ۲۰۱۳ پیدا می‌کند، از همه جهت متفاوت است: او پیرتر بوده و مدت‌ها پیش فعالیتش به عنوان محافظ شهر گاتهام را کنار گذاشت. او همچنین بسیار باتجربه‌تر از بتمنی است که بری می‌شناسد. حالا که تهدیدی جهانی در آستانه به وقوع پیوستن است، بروس وین باید تصمیم بگیرد آیا می‌تواند یک بار دیگر بتمن باشد؟

مایکل کیتون سه دهه پیش در فیلم Batman محصول سال ۱۹۸۹ میلادی نخستین بار نقش بروس وین را ایفا کرد. موفقیت‌های این اثر باعث شد کیتون چند سال بعد بازگشته و شنل شوالیه تاریکی را اینبار در Batman Returns به تن کند. اگرچه قسمت سوم هم ساخته شد، کیتون بدلیل اختلاف نظر با دست اندرکاران تصمیم گرفت از پروژه کنار برود تا در نهایت، این نقش به وال کیلمر (Val Kilmer) برسد.

پیش از اینکه جیمز گان مسئولیت دنیای سینمایی دی سی را بر عهده بگیرد، دست اندرکاران فرنچایز برنامه‌های زیادی برای مایکل کیتون داشتند. او در فیلم Batgirl نقش استاد و راهنما را برای پروتاگونیست ایفا می‌کند؛ اثری که علی‌رغم آماده بودن، شاهد انتشارش نخواهیم بود. نسخه کیتون بتمن حتی قرار بود به یکی از شخصیت‌های مهم DCEU در آثار بعدی تبدیل شود. حالا که فیلم جدیدترین اقتباس بتمن با نام The Brave and the Bold در دست ساخت قرار دارد، می‌توان گفت نسخه کیتون بتمن احتمالاً آینده‌ای در DCU نخواهد داشت.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم سینمایی The Flash از تاریخ ۲۵ آوریل سال ۲۰۲۳3 میلادی (مصادف با ۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲ اکران خواهد شد.

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا