فیلم سینمایی مست عشق به‌زودی آماده‌ی پخش می‌شود

گذری به زندگی مولوی و شمس تبریزی

فیلم سینمایی مست عشق

طبق گفته‌های مهران برومند، تهیه‌کننده‌ی مست عشق، تولید این فیلم سینمایی به مراحل پایانی رسیده و چیزی به پخش آن نمانده است.

فیلم سینمایی مست عشق که به کارگردانی حسن فتحی ساخته شده، به مولوی و شمس تبریزی اشاره می‌کند و بخش‌هایی از زندگی این دو صوفی نامدار را به تصویر می‌کشد. این فیلم از زمان شروع ساخت با فراز و نشیب‌های زیادی روبه‌رو شده و برخی از مراجع تقلید انتشار آن را غیر مجاز اعلام کردند. در نهایت، با پیگیری کارگردان و عوامل دیگر مست عشق، این فیلم ساخته شد و در حال حاضر به مراحل پایانی تولید رسیده است.

بازیگران مطرحی همچون پارسا پیروزفر و شهاب حسینی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند. از دیگر بازیگران پروژه‌ی مشترک حسن فتحی و مهران برومند، می‌توان به هانده ارچل، بوراک توزکوپاران، بوران کوزوم، سلما ارگچ، حسام منظور، بنسو سورال و ابراهیم چکلیک‌کول اشاره کرد. تهیه‌کننده‌ی این فیلم سینمایی، مهران برومند، می‌گوید فیلم‌برداری چند سکانس کوتاه مست عشق به دلیل شیوع ویروس کرونا باقی‌مانده است. با رفع شدن محدودیت‌های پیرامون کرونا و باز شدن مرزها، فیلم‌برداری این فیلم به پایان خواهد رسید و پس از آن در ایران و ترکیه منتشر خواهد شد. برومند می‌گوید اکران فیلم‌ سینمایی مست عشق به اوضاع نمایش فیلم در سینماهای ایران و جهان بستگی دارد و از آن‌جایی که این عنوان محصول مشترک ایران و ترکیه شمرده می‌شود، باید به صورت هم‌زمان در این دو کشور عرضه شود.

ما معمولا وقتی چیزی را اعلام می‌کنیم که خبر مهمی داشته باشیم. وقتی وضعیت اکران فیلم در جهان مشخص نیست، چرا انتظار بیهوده ایجاد کنیم. ما پروژه را آماده‌ی نمایش می‌کنیم ولی تصمیم‌گیری درباره‌ی زمان اکران، به زمان بازگشایی و روشن شدن وضعیت سینماهای جهان با وجود محدودیت‌های کرونا موکول می‌شود.

طبق گفته‌های مهران برومند، تهیه‌کننده‌ی فیلم سینمایی مست عشق، این عنوان قرار است تا انتهای تابستان سال جاری آماده‌ی پخش شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا