فیلم مسیر عشق به صورت اینترنتی منتشر می‌شود

به مناسبت ولادت امام حسین(ع)

فیلم مسیر عشق به صورت اینترنتی منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ سینمای ایران
مسیر عشق

طبق گفته‌ی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فیلم مسیر عشق، ساخته‌ی بیژن شکرریز، هم‌اکنون روی پرتال اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دسترس قرار دارد.

فیلم سینمایی مسیر عشق محصول سال ۱۳۸۷ شمرده می‌شود که توسط امور سینمایی کانون تولید شده است. سید مهدی شجاعی، نویسندگی و بیژن شکرریز، کارگردانی این عنوان را بر عهده داشته‌اند. مسیر عشق داستان پسر یازده‌ ساله‌ای است که به نذر مادربزرگش اهمیت می‌دهد و می‌خواهد آن‌ را برآورده کند. این نذر پهن کردن یک قالیچه در شهر کربلا است و در واقع نذر دایی امیر بوده که در جنگ ایران و عراق به وطن برنگشته است. در نهایت، یوسف پنهانی قالیچه را برمی‌دارد و سوار اتوبوسی می‌شود که مقصدش کربلا است و از این‌جا داستان شروع می‌شود.

فیلم سینمایی مسیر عشق، ‌شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹ از ساعت ۹ صبح در دسترس عموم خواهد بود و به مدت ۲۴ ساعت روی خروجی پرتال اینترنتی به نشانی omid.kpf.ir به‌صورت رایگان قرار خواهد گرفت.

در جریان انتشار اینترنتی فیلم‌ها و تئاترهای کانون، پیش از این عناوینی همچون کلانتری غیرانتفاعی، خمره، هامون و دریا، بچه‌های نفت، ساز دهنی، قله دنیا، سبز کوچک، آلبوم، پایان رویاها، لپ گلی، به خاطر سارا، قصه نقلی، مبارک و صندوقچه استاد محمد، رویاها در یک روز، مثل یک پروانه روی قلب و دزد درخت‌ها به همین صورت به نمایش عموم درآمدند. لازم به ذکر است که این آثار تا ۱۳ فروردین امسال به صورت آنلاین در دسترس مردم خواهند بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا