1%
  • 0/10

تماشا کنید: ویدیو جدید Marvel’s Wolverine خشونت بالای مبارزات را نشان می‌هد

تماشا کنید: ویدیو جدید Marvel’s Wolverine خشونت بالای مبارزات را نشان می‌هد ۱ ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

ویدیو جدید Marvel’s Wolverine که اخیراً در فضای مجازی لو رفته، مبارزات خشن بازی و یکی از باس فایت‌ها را به تصویر می‌کشد.

اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) حدوداً سه سال پیش بطور همزمان از دو بازی Marvel’s Spider-Man 2 و Marvel’s Wolverine رونمایی کرد. البته ویدیوی بازی ولورین کاملاً سینماتیک و بسیار کوتاه بود و هیچ محتوایی از گیم پلی را شامل نمی‌شد. سکوت سازندگان ادامه داشت تا اینکه هکرها توانستند به حجم بالایی از اطلاعات اعضای استودیو و همچنین ویدیوهای متعلق به Marvel’s Wolverine دست پیدا کنند.

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی به درخواست هکرها مبنی بر پرداخت پول توجهی نکرد و اطلاعات کارمندان اینسامنیاک گیمز و ویدیوهای بازی Marvel’s Wolverine در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شدند. از آنجایی که اطلاعات زیادی از روند داستان فاش شد و حتی نسخه‌ای قابل بازی در دسترس قرار گرفت، گمانه زنی‌هایی مبنی بر لغو بازی به گوش رسید. نگرانی‌ها ادامه داشت تا اینکه سازندگان رسماً در یک بیانیه اعلام کردند به کار روی پروژه ادامه می‌دهند.

ویدیو جدید Marvel’s Wolverine چندی پیش در فضای مجازی لو رفت. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و مبارزات ولورین (Wolverine) با دشمنان خود را نشان می‌دهد. همانطور که از یک بازی با محوریت لوگان انتظار می‌رود، خشونت در مبارزات زیاد بوده و حجم بالایی از خون دیده می‌شود. دیگر نکته جالب توجه، استفاده دشمنان از سلاح‌های زمین افتاده است.

با رسیدن ویدیو جدید Marvel’s Wolverine به نیمه، شاهد رونمایی از دشمنی قدرتمند به نام Resurrecter هستیم که قد و قامتی بزرگتر از ولورین دارد. او به محض ورود به محل مبارزه، با استفاده از قدرت جادویی خود تمامی دشمنان مرده را به زندگی بازگردانده و به سراغ ولورین می‌فرستد. در همین حین، خوش به سمت لوگان حمله ور می‌شود.

بازی Marvel’s Wolverine در جهانی داستانی مشابه با مجموعه Marvel’s Spider-Man جریان دارد. با این حال، داستانی کاملاً مستقل را در خود جای داده است. همچنین این عنوان در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments