تماشا کنید: ماد پلی استیشن ۱ Marvel’s Spider-Man شما را به کودکی می‌برد!

ماد سازی خلاق، حال و گذشته مرد عنکبوتی را به یکدیگر پیوند زد

تماشا کنید: ماد پلی استیشن ۱ Marvel’s Spider-Man شما را به کودکی می‌برد! نیما خدارحمی ۰ ۰۷ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی

ماد پلی استیشن ۱ Marvel’s Spider-Man اگر اشک شوق شما را در نیاورد، بدون شک شما را سرشار از شادی و خاطرات زیبای کودکی خواهد کرد. ماد سازی خلاق، گذشته و حال مرد عنکبوتی را به یکدیگر گره زد!

بازی Marvel’s Spider-Man برای تقریبا چهار سال در انحصار کنسول‌های پلی استیشن بود، اما حال شما می‌توانید این بازی را در رایانه شخصی تجربه کنید. بسیاری از این بازی به عنوان یکی از بهترین و موفق‌ترین انحصاری‌های تاریخ پلی استیشن یاد می‌کنند و این موفقیت از این پس در رایانه شخصی ادامه پیدا خواهد کرد. اما این موضوعی نیست که امروز قصد داریم مورد بحث قرار دهیم. هدف ما پرداختن به ماد پلی استیشن ۱ Marvel’s Spider-Man است که بسیاری را هیجان زده کرده است.

ماد سازی خلاق با نام Crazy Potato به تازگی مادی در اختیار کاربران رایانه شخصی قرار داده که بازی بسیاری زیبای Marvel’s Spider-Man را به بیست سال پیش برده و مرد عنکبوتی آن را تبدیل به مرد عنکبوتی توسعه یافته طی سال ۲۰۰۰ توسط استودیو نورسافت (Neversoft) می‌کند. پیش از هر چیز باید بگوییم که این ماد بی نظیر بوده و با نسخه اصلی بازی مرد عنکبوتی سال ۲۰۰۰ مو نمی‌زند.

پس از انتشار این ماد، ما شاهد انتشار ویدیوهای بسیاری از آن بودیم. یکی از ویدیوهایی که به شدت مورد توجه قرار گرفت، مرد عنکبوتی پلی استیشن یکی ما در رایانه شخصی را نشان داده که پیش از پاییدن پریدن و تاب خوردن با تارهای خود چند ضربه زده و ما را به کودکی می‌برد و پیش از پایان ویدیو، سلفی می‌گیرد. باید گفت که تماشای مرد عنکبوتی سال ۲۰۰۰ در دنیای مدرن حس و حال بی نظیری داشته و تماشای پیتر پارکر (Peter Parker) قدیمی ما را بسیار خشنود کرده است!

توسعه دهنده این ماد پس از درخواست بسیاری کاربران برای تماشای شخصیت بازی سال ۲۰۰۰ در عنوان مدرن این سری بازی دست به کار شد و مرد عنکبوتی محبوب آن‌ها را در قالب یک ماد عرضه کرد، با این حال شخص توسعه دهنده اعلام کرد که ماد او بی نقص نبوده و ایراداتی در خود داشته که باید رفع شوند. او اشاره کرد که برخی اوقات ممکن است لباس مرد عنکبوتی با مشکل روبه رو شده و به طور کامل آبی شود، با این حال شما می‌توانید با سفر سریع (Fast Travel) یا بارگزاری آخرین سیو خود، این مشکل را رفع کنید.

بازی Marvel’s Spider-Man لباس‌های کلاسیک بسیاری را برای انتخاب داشته که ما را به گذشته می‌برند، اما این ماد برای ما چیزی دیگر است. همانطور که می‌دانید، شرکت سونی حق انتشار بازی‌های Spider-Man را در اختیار دارید، با این حال استودیو نورسافت در آن زمان بازی خود را تحت نظر اکتیویژن به انتشار رساند که به زودی بخشی از مایکروسافت خواهد شد. از همین رو انتشار محتویاتی مشترک نسخه‌های مدرن و نسخه انتشار یافته توسط نورسافت به طور رسمی بسیار دور از انتظار است و گمان نداریم که شاهد انتشار نسخه ریمستر بازی Spider-Man از پلی استیشن ۱ توسط سونی، حداقل در آینده نزدیک باشیم!

با این حال شکی نیست که بسیاری طرفداران با این آرزو روز و شب خود را می‌گذرانند. از سوی دیگر، این بازی بدون شک با استانداردهای امروزه همخوانی نداشته و اگر روزی روزگاری شاهد نسخه ریمستر این عنوان باشیم، باید تغییرات عمده‌ای در آن اعمال شوند تا کاربران را راضی کند. حال که چنین اتفاقی بسیار دور از انتظار است، آن را کنار گذاشته و از ماد پلی استیشن Marvel’s Spider-Man لذت می‌بریم! نظر شما درباره این ماد چیست؟ آیا شما نیز از افرادی هستید که کودکی خود را با بازی مرد عنکبوتی استودیو نورسافت گذراندید؟ نظرات و خاطرات خود از این بازی و البته ماد پلی استیشن ۱ Marvel’s Spider Man را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا