تماشا کنید: تریلر کامل گیم پلی بازی Marvel’s Spider-Man 2

پیتر پارکر در ظاهر ونوم

در آخرین نمایش از شوکیس پلی استیشن، شرکت سونی اولین تریلر گیم پلی بازی اسپایدرمن 2 را به اشتراک گذاشت.

هوادارهای بازی مرد عنکبوتی حدود دو سالی است که منتظر نمایش جدید دنباله اسپایدرمن بودند. در نهایت، این انتظارها به سر رسید و سونی در جریان مراسم پلی استیشن شوکیس و در آخرین نمایش، ویدیوی کامل و مفصلی از گیم پلی بازی اسپایدرمن 2 منتشر کرد.

 

در این تریلر، پیتر پارکر با ظاهر ونوم به تصویر کشیده شده که در حال مبارزه با دشمنان خود است. در همین حین، بازیکن هدایت دیگر مرد عنکبوتی یعنی مایلز مورالس را به دست می‌گیرد که گویا گیمرها در طول بازی و انجام برخی از ماموریت‌‎ها می‌توانند بین این دو ابرقهرمان سوییچ کنند.

دقت داشته باشید که اسپایدرمن 2 دارای بخش کوآپ (Co-op) نیست و صرفا روی ارائه تجربه یک ماجراجویی حماسی تک‌نفره تمرکز دارد. با این حال، گویا قابلیت سوییچ کاراکتر می‌تواند برای هوادارها جذاب به نظر برسد.

یکی دیگر از نکات مهم این ویدیو، نمایش قابلیت‌های پیتر پارکر در قالب ونوم بوده که به لطف آن بازیکن‌ها تجربه منحصر به فردی را احساس خواهند کرد. از طرفی، بخشی از این ویدیو به نمایش Kraven the Hunter‌ اختصاص دارد که حسابی طرفدارهای مارول را هیجان‌‍زده کرده است.

لازم به ذکر است که برخلاف انتظارها، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی در طول این مراسم تاریخ انتشار دقیق بازی Marvel’s Spider-Man 2 را مشخص نکرد. با این حال، بهتر است بدانید که این کمپانی تا به امروز بارها و بارها تاکید کرده که بازی تا اواخر سال جاری میلادی به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. البته، گزارش‌ها از عرضه بازی در ماه سپتامبر (شهریور یا مهر ماه) حکایت دارند.

4.3 6 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا