اسپایدرمن ۲ بهترین بازی استودیو اینسامنیاک گیمز است

دنیا برای این بازی آماده است؟

اسپایدرمن ۲ بهترین بازی استودیو اینسامنیاک گیمز است حمید توحیدلو ۰ ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
بهترین بازی استودیو اینسامنیاک

آن‌طور که به نظر می‌رسد، بازی مورد انتظار اسپایدرمن ۲ بهترین ساخته تاریخ استودیو اینسامنیاک گیمز خواهد بود.

حدود یک ماه به انتشار جدیدترین بازی از مجموعه محبوب مرد عنکبوتی زمان باقی مانده و بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی تبلیغات گسترده بازی در سراسر جهان را آغاز کرده است. در همین حین، تیم سازنده نیز با انتشار تصاویر جدید و پوسترهای مختلف، هیجان بازیکن‌ها برای تجربه بازی را دو چندان می‌کند.

در همین راستا، ساعاتی قبل آقای جرمی ویلوت، کارگردان طراحی صدا در استودیوی اینسامنیاک گیمز، در پیامی خاطرنشان کرد که اسپایدرمن ۲ بازی بسیار بزرگی بوده که جهان باید برای انتشار آن آماده باشد. از طرفي، او معتقد است که این عنوان بهترین بازی استودیو اینسامنیاک گیمز محسوب می‌شود.

جرمی ویلوت در این زمینه توضیح می‌دهد:

من مطمئن نیستم که دنیا برای چیزی که قرار است عرضه شود، آماده است یا خیر! این بازی خیره‌کننده خواهد بود و از نظر من، بهترین بازی استودیو اینسامنیاک گیمز است.

داستان بازی مرد عنکبوتی ۲ حدود نه ماه بعد از اتفاقات اسپایدرمن مایلز مورالز جریان دارد؛ جایی که پیتر پارکر به همراه مایلز مورالز باید با ابرشرورها از جمله ونوم، کریون شکارچی و لیزارد به مبارزه بپردازد. طبق اعلام تیم سازنده، بازیکن‌ها در طول گیم پلی بازی و فارغ از برخی ماموریت‌های اصلی، می‌توانند میان این دو ابرقهرمان سوییچ کنند.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر سال جاری (۲۸ مهر ماه پیش‌رو) به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. علاقه‌مندها از همین حالا می‌توانند بازی را از طریق فروشگاه پلی استیشن پیش خرید کنند که در این صورت، می‌توانید دیتای بازی را از روز ۱۳ اکتبر (۲۱ مهر ماه) دانلود کنید.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا