تصاویر جدیدی از لباس‌های نسخه پیش خرید بازی Spider-Man 2 منتشر شد

تنها دو هفته تا عرضه بازی باقیست!

نسخه پیش خرید بازی Spider-Man 2

درحالیکه تنها دو هفته تا عرضه جهانی باقیست، استودیو اینسامنیاک گیمز تصاویر جدیدی از لباس‌های نسخه پیش خرید بازی Spider-Man 2 منتشر کرده تا کاربران بیشتری را به پیش خرید دعوت کند.

درست مثل تمامی بازی‌های اسپایدرمن، یکی از بهترین جنبه‌های دنباله Spider-Man 2 لباس‌های متنوع و زیبایی هستند که علاوه‌بر تغییر ظاهر، بر گیم‌پلی نیز اثر می‌گذارند. در جدیدترین تریلر به‌نمایش گذاشته شده برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، کارگردان خلاق استودیو اینسامنیاک گیمز رسما تایید کرد که در این بازی می‌توان به بیش از ۶۵ لباس مختلف از دنیای کمیک، سینما و همچینن طراحی‌های جدید و منحصر به‌فرد دسترسی داشت. برخلاف عناوین پیشین، هر کدام از این لباس‌ها دارای گزینه‌های شخصی‌سازی مختلف هستند که به موجب آن تعداد کلی لباس‌های قابل استفاده به ۲۰۰ عدد می‌رسد.

خوشبختانه این همه ماجرا نیست، چراکه در کنار لباس‌های اشاره شده، طرفداران می‌توانند با خرید نسخه دیجیتال دلوکس به ده لباس انحصاری و با پیش خرید نسخه استاندارد به دو لباس جذاب دیگر دسترسی داشته باشند. تیم توسعه علاوه‌بر تریلری کوتاه، چندین تصویر باکیفیت و جذاب در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشته که نگاهی ویژه به این لباس‌ها دارد.

لباس Arachknight: این طراحی ابتدا در خط داستانی Warp World دیده شده، زمانیکه اسپایدرمن و مون نایت توسط جادوی تاریک با یکدیگر ادغام شده بودند.

لباس Shadow Spider: مایلز مورالز در شماره ۲۵ کمیک Champions از این لباس استفاده کرد. چیزی که خیلی‌ها درباره لباس Shadow Spider نمی‌دانند این است که مایلز هنگام پوشیدن آن به قدرت‌های ماورایی دست پیدا می‌کرد.

شایان ذکر است که این دو لباس جذاب مخصوص همه است و کسانی که بازی را پیش خرید می‌کنند تنها دسترسی زودهنگام بهشان خواهند داشت (درست مثل لباس‌های پیش خرید دو بازی قبلی).

بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. نقدها و نمرات نیز چهار روز قبل از عرضه، مورخ ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) منتشر خواهند شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا