تماشا کنید: اولین تریلر بازی Marvel World of Heroes منتشر شد

قهرمان مارول مخصوص خود را بسازید

تماشا کنید: اولین تریلر بازی Marvel World of Heroes منتشر شد گلناز کیانی ۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

استودیوی سازنده بازی Pokemon Go بازی Marvel World of Heroes را که به سبک واقعیت افزوده (AR) است با انتشار اولین تریلر آن معرفی کرد. این بازی در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد و مرد عنکبوتی، کاپیتان آمریکا، دکتر استرنج و دیگر قهرمانان در آن حضور خواهند داشت.

نیانتیک (Niantic) شرکت توسعه‌دهنده بازی Pokemon Go، مجوز دیگری برای ساخت یک بازی واقعیت افزوده با عنوان جهان قهرمانان مارول (Marvel World of Heroes) از دنیای کمیک‌های مارول دریافت کرده است. در توضیح مختصر تریلری که از این بازی منتشر شد اعلام شده است که جهان قهرمانان مارول جدیدترین بازی موبایل واقعیت افزوده نیانتیک است که دنیای نمادین مارول را به دنیای واقعی می‌آورد. البته این تریلر اطلاعات کمی در مورد نحوه عملکرد و گیم پلی بازی به اشتراک گذاشته است و برای جزئیات بیشتر باید منتظر اخبار جدیدتری از طرف نیانتیک ماند.

با این همه وب سایت تازه ساخته شده بازی marvelworldofheroes کمی مفیدتر عمل کرده است. با وارد شدن به این سایت بازیکنان می‌توانند قبل از اینکه در محله‌های خود شروع به گشت زدن کنند تا جنایات را خنثی کنند و با دوستان خود و همچنین قهرمانان نمادین مارول مانند مرد عنکبوتی، کاپیتان آمریکا و ولورین برای نجات مولتی ‌ورس متحد شوند، قهرمان سفارشی خود را ‌بسازند.

سایت ساخته شده و تریلر بازی Marvel World of Heroes تنها منابع طرفداران برای شناخت این بازی هستند. بازی در سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شود و پیش ثبت نام آن نیز هم اکنون باز است و همانطور که انتظار می‌رفت، نیانتیک اضافه کرده است که بازی به زودی وارد یک دوره راه اندازی آهسته در بازارهای محدود خواهد شد. به علاوه در اوایل سال جاری و در جریان بازی Pikmin Bloom، نیانتیک یک بازی موبایل دیگر را معرفی کرده بود که اساساً یک واقعیت افزوده از حیوانات خانگی دیجیتالی محسوب می‌شد پس بی‌شک این شرکت در ساخت عنوان جدید مارول هم موفق خواهد بود.

نظر شما درباره بازی واقعیت افزوده جدید چیست؟ آیا این بازی هم می‌تواند به اندازه بازی پوکمون محبوب شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا