برادر تانوس احتمالا در آینده به دنیای سینمایی مارول خواهد آمد

حالا نوبت به هنرنمایی استارفاکس رسیده است

برادر تانوس

با توجه به گزارشی که وب سایت MCU Cosmic به اشتراک گذاشته، مارول همچنان در حال حاضر برنامه‌ریزی است تا استارفاکس برادر تانوس را به دنیای سینمایی خود بیاورد.

اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما به نظر می‌رسد پیش از اینکه The Eternals در نوامبر سال گذشته‌ی میلادی وارد فاز تولید شود، تغییرات قابل ‌توجهی در فیلمنامه‌ی آن به وجود آمد. طبق آگهی‌های استخدام بازیگری که منتشر شده بودند، مارول قصد داشت برای شخصیت دین وایتمن یا بلک نایت از یک بازیگر زن استفاده کند اما این نقش نهایتا به کیت هرینگتون (Kit Harington) رسید. دیگر تغییر قابل توجه به استارفاکس مربوط می‌شود. ظاهرا سازندگان می‌خواستند اولین حضور او در دنیای سینمایی را در این فیلم رقم بزنند اما بنا به دلایلی نظرشان تغییر کرد؛ زیرا تا به اینجای کار هیچ اشاره‌ای به حضور برادر تانوس در داستان نشده است.

طبق مطلبی که چندی پیش روی خروجی MCU Cosmic قرار گرفت، مارول در حال حاضر برنامه‌ریزی است تا از استارفاکس در محصولات آینده‌ی دنیای سینمایی خود استفاده کند. در گزارش، به فیلم یا سریالی که معرفی برادر تانوس در آن رقم می‌خورد، اشاره نشده است اما طبق گمانه‌زنی‌ها فیلم Captain Marvel 2 می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. گزینه‌ی دیگری که منطقی به نظر می‌رسد، سریال تلویزیونی Secret Invasion است. اگرچه این پروژه تایید نشده اما طبق اخبار غیر رسمی مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد. داستان آن اثر احتمالا حول محور کری‌ها، اسکرول‌ها و S.W.O.R.D می‌چرخد. این سازمان قرار است در سریال WandaVision معرفی شود.

تانوس از همان ابتدا تشنه‌ی قدرت بود، ارزشی برای جان موجودات زنده قائل نمی‌شد و تمایل بسیاری برای فتح سیارات مختلف داشت اما استارفاکس اینطور نبود. او علاقه‌ای به قدرت نداشت و ترجیح می‌داد از تک تک لحظات زندگی‌اش لذت ببرد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه اولین حمله‌ی تانوس به سیاره‌ی تایتان اتفاق افتاد. پس از این، استارفاکس عیاشی را کنار گذاشت و زندگی را مقداری جدی‌تر گرفت. او به همراه تعدادی از شخصیت‌های کمیک بوکی از جمله کاپیتان مارول مقابل برادرش ایستاد اما نهایتا مغلوب شد و به زندان افتاد. مدتی بعد، از زندان فرار و با آیرون و مون‌دراگون ملاقات کرد. بدین ترتیب، پیوستن استارفاکس به انتقامجویان زمینه‌چینی شد.

اگر اخبار مربوط به The Eternals را دنبال کرده باشید، باید بدانید که این فیلم درباره‌ی یک گروه از ابرقهرمانان بوده و شخصیت‌های نسبتا زیادی در آن حضور دارند. احتمالا همین تعدد شخصیت‌ها باعث شد مدیران مارول، استارفاکس را از داستان حذف کنند؛ زیرا ممکن بود برادر تانوس آنطور که باید و شاید در جریان داستان مورد توجه قرار نگیرد. در پایان، لازم به ذکر است که The Eternals آبان ماه (نوامبر سال ۲۰۲۱) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا