1%
  • 0/10

بازی Marvel’s Rivals از کراس پلی پشتیبانی می‌کند

خبری از کراس پراگشن نیست

بازی Marvel’s Rivals از کراس پلی پشتیبانی می‌کند ۰ ۱۱ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

بر اساس اعلام تیم سازنده، بازی مورد انتظار Marvel’s Rivals از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می‌کند اما فعلا خبری از کراس پراگشن نیست.

استودیوی نت ایز گیمز چند وقتی است که روی توسعه بازی شوتر جدیدی تحت عنوان مارول رایولز مشغول به کار است؛ اثری که کلیات خود را از بازی اورواچ الهام گرفته؛ با این تفاوت که شخصیت‌های آن از جهان مارول هستند و بازیکن‌ها در نقش اسپایدرمن، هالک، لوکی، ونوم، ثور، آیرون من، بلید، ولورین، آدام وارلاک و دیگر ابرقهرمان‌ها به مبارزه می‌پردازند.

در همین راستا، یکی از سوال‌هایی که ذهن بازیکن‌ها را به خود درگیر کرده، این است که آیا این بازی از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می‌کند یا خیر؟ در پاسخ به این سوال، ساعاتی پیش تاد ساسر، کارگردان بازی مارول رایولز اعلام کرد که این بازی شوتر چندنفره با کراس پلی سازگار است، اما اینکه از کراس پراگشن پشتیبانی کند یا خیر، هنوز مشخص نیست و تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است.

تاد ساسر در ادامه صحبتا‌های خود اعلام کرد که تیم سازنده به خوبی از تقاضای زیاد بازیکن‌‎ها برای پشتیبانی از ویژگی Cross-Progression آگاه است، اما مدعی است که ارائه این ویژگی در بازی کار چندان ساده و راحتی نیست. با این حال، او خاطرنشان کرده که استودیو نت ایز گیمز در حال بررسی این موضوع است.

داستان بازی حول نبرد سهمگین دکتر دووم و نسخه مولتی‌ورسی او از سال ۲۰۹۹ می‌چرخد که درنهایت به تلاقی جهان‌های موازی با یکدیگر منجر می‌شود. به‌همین منظور ابرقهرمانان و ابرشروران از دنیا‌های موازی مختلف باید با یکدیگر مبارزه و درنهایت هر دو دکتر دووم را نابود کنند.

لازم به ذکر است که بازی مارول رایولز هنوز تاریخی برای انتشار ندارد، اما قرار است برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و پی سی منتشر شود. همچنین، گفته شده نسخه بتای خصوصی بازی در تاریخ نامشخصی از ماه جولای سال جاری (تیر یا مرداد ماه) برگزار خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments