1%
  • 10/10

آیا بازی جدید مارول در انحصار رایانه‌های شخصی باقی می‌ماند یا برای کنسول‌ها نیز عرضه می‌شود؟

پاسخ به بزرگترین سوال طرفداران!!

آیا بازی جدید مارول در انحصار رایانه‌های شخصی باقی می‌ماند یا برای کنسول‌ها نیز عرضه می‌شود؟ ۰ ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید مارول

به‌دنبال رونمایی رسمی در رویداد مجازی NetEase، سوالی بزرگ ذهن دوست‌داران بازی‌های کامپیوتری و طرفداران مارول را درگیر کرده است؛ آیا بازی جدید مارول در انحصار رایانه‌های شخصی باقی می‌ماند یا برای کنسول‌ها نیز عرضه می‌شود؟

قبل از انتشار اولین تریلر، شایعاتی در مورد ساخته شدن یک بازی مارولی به سبک Overwatch بین طرفداران دست به دست می‌شد. از آن زمان اطلاعت زیادی به بیرون درز نکرده بود، اما به‌لطف تریلر تازه منتشر شده، می‌دانیم که بازی Marvel Rivals یک تجربه اکشن ماجراجویی سوم شخص است که از نظر گیم‌پلی شباهت بسیار زیادی به بازی محبوب Overwatch دارد و چهره‌های آشنای متعددی از دنیای مارول را برای مقابله با دکتر دووم، آنتاگونیست اصلی داستان گردهم می‌آورد.

طبق تایید رسمی توسعه‌دهندگان بازی جدید مارول فعلا در انحصار رایانه‌های شخصی است، اما افشاگری قابل اعتماد به‌نام Pure Xbox به‌تازگی در گزارشی غیررسمی مدعی شده که Marvel Rivals قراره در آینده‌ای نه‌چندان دور به کنسول‌ها نیز راه پیدا کند. در حال حاضر تاریخ عرضه دقیقی ذکر نشده، اما طبق تریلر تازه منتشر شده، تجربه نسخه آلفای بازی از ماه می (اواسط فروردین تا اواسط اردیبهشت) آغاز می‌شود.

از داستان بازی Marvel Rivals چه می‌دانیم؟ به‌گفته وب‌سایت مارول گیمز، داستان بازی حول نبرد سهمگین دکتر دووم و نسخه مولتی‌ورسی او از سال ۲۰۹۹ می‌چرخد که درنهایت به تلاقی جهان‌های موازی با یکدیگر منجر می‌شود (سناریویی مشابه رویداد کمیکی جنگ‌های مخفی). به‌همین منظور ابرقهرمانان و ابرشروران از دنیا‌های موازی مختلف باید با یکدیگر مبارزه و درنهایت هر دو دکتر دووم را نابود کنند. مارول هنوز از صداپیشگان شخصیت‌ها رونمایی نکرده، اما به‌صورت رسمی تایید شده که صداپیشگی اسپایدرمن برعهده یوری لوینتال (Yuri Lowenthal)، صداپیشه پیتر پارکر از سری بازی‌های Marvel’s Spider-Man خواهد بود.

بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel Rivals که برای مدتی طولانی در انحصار رایانه‌های شخصی است، فعلا تاریخ عرضه مشخصی ندارد اما از ماه آینده می‌توانید نسخه آلفای آن را تجربه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments