مارک رافلو به Hulk vs Wolverine علاقه نشان داد

بازیگر نقش هالک به ساخت فیلم مشترک Hulk vs. Wolverine علاقه نشان داده است

مارک رافلو به Hulk vs Wolverine

بازیگر نقش هالک در دنیای سینمایی مارول، یعنی مارک رافلو در نمایشگاه کمیک‌کان توکیو به ساخت فیلمی با محوریت Hulk vs Wolverine علاقه نشان داده است.

چندی پیش رویداد کمیک‌کان توکیو به اتمام رسید و طبق رسم همیشگی بازیگران فیلم‌های کمیک‌بوکی در این مراسم حضور پیدا می‌کنند و حتی گاها کنفرانس‌هایی برای این دسته افراد برگزار می‌شود. مار رافلو بازیگر نقش هالک در فیلم Avengers نیز در این مراسم حضور داشت و تایید کرد که با استودیو مارول به تازگی در خصوص حضور نقش هالک در MCU ملاقات کرده است. او در این خصوص می‌گوید:

هفته‌ی پیش کوین فایگی از من در خصوص ایده‌ها یا داستان‎هایم در مورد هالک پرسید و من در جواب گفتم “بله، من فکر کنم هنوز داستان‌هایی در این خصوص وجود دارد”. کوین فایگی هم در پاسخ گفت: “پس چرا این مسائل را با ما در میان نمی‌گذاری تا ببینیم می‌توانیم برای تو در جهان مارول جایی پیدا کنیم؟”

یکی از طرفداران برای حضور نمایش هالک پیشنهاد داد که عنوانی ساخته شود تا هالک در کنار ولورین جدید قرار بگیرد که ناگهان مارک رافلو گفت:

هالک در مقابل ولورین، این چیزیست که از آن خوشم می‌آید.

این اولین بار نیست که مارک رافلو در خصوص درگیری بین Hulk و Wolverine علاقه نشان می‌دهد. با توجه به اینکه در دنیای کمیک‌بوک ولورین دشمن هالک شناخته می‌شود، شاید دیدن فیلمی در خصوص مبارزه‌ی این دو جالب باشد. همانطور که می‌دانید آینده‌ی هالک بعد از فیلم Avengers: Endgame در هاله‌ای در ابهام قرار گرفته است. او در فیلم Nano Gauntlet استفاده تا تمام کسانی که تانوس آن‌ها کشته بود را بازگرداند به همین دلیل آسیب زیادی بر او وارد شد، هر چند احتمال می‌رود که در فیلم She Hulk حضور داشته باشد.

نظر شما چیست؟ آیا شما هم مانند مارک رافلو به ساخت فیلمی در خصوص Hulk vs Wolverine علاقه دارید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا