پرفروش‌ترین بازی‌های ماه مارس فروشگاه پلی‌استیشن در اروپا اعلام شدند

صدر نشینی ریبوت Modern Warfare!

پرفروش‌ترین بازی‌های ماه مارس پلی‌اسیتشن

شرکت سونی، لیست پرفروش‌ترین بازی‌های دیجیتالی ماه مارس فروشگاه پلی‌اسیتشن در اروپا را رسما اعلام کرد.

به‌تازگی سونی، لیست پرفروش‌ترین بازی‌های فروشگاه پلی‌استیشن (Playstation Store) ماه مارس قاره‌ی اروپا را به اشتراک گذاشته است. بر اساس لیست اعلام شده، شاهد حضور بازی Call of Duty: Modern Warfare در صد پرفروش‌ترین‌ها هستیم. به دنبال ریبوت Modern Warfare، بازی FIFA 20 در رتبه‌ی دوم پرفروش‌ترین بازی‌های ماه مارس در اروپا قرار دارد. در رتبه‌ی سوم هم می‌توانیم نام Grand Theft Auto V را ببینیم و به نظر می‌رسد که فروش این بازی قصد متوقف شدن ندارد.

در حالی که تا به اینجا ۱۰ روز از انتشار Doom: Eternal گذشته است، بر خلاف ایالات متحده، این بازی در منطقه اروپا با استقبال چندانی مواجه نشده است. Doom Eternal در لیست پرفروش‌ترین‌های ایالات متحده در رتبه‌‌ی چهارم قرار دارد و این در حالی است که این اثر در اروپا رتبه‌ی چهاردهم را به خود اختصاص داده است. جالب است بدانید که این موضوع برای یکی دیگر از بازی‌هایی که به تازگی عرضه شده است هم صدق می‌کند. انتشار ریمستر بخش کمپین Call of Duty: Modern Warfare 2 در ایالات متحده با استقبال بسیار خوبی همراه بوده است، به طوری که این بازی در لیست پرفروش‌ترین‌های این منطقه رتبه‌ی پنجم را اشغال کرده است، از طرف دیگر در قاره‌‎ی اروپا این بازی چندان مورد توجه قرار نگرفته و ریمستر Modern Warfare 2 رتبه بیستم را در چارت پرفروش‌ترین‌های این منطقه به خود اختصاص داده است.

در زیر می‌توانید لیست کامل پرفروش‌ترین بازی‌های فروشگاه پلی‌اسیتشن اروپا را در ماه مارس، مشاهده کنید:

 1. Call of Duty: Modern Warfare
 2. EA SPORTS FIFA 20
 3. Grand Theft Auto V
 4. The Sims 4
 5. Minecraft
 6. The Witcher 3: Wild Hunt
 7. God of War
 8. Gran Turismo Sport
 9. Assassin’s Creed Origins
 10. Assassin’s Creed Odyssey
 11. Rocket League
 12. Battlefield V
 13. The Crew 2
 14. DOOM Eternal
 15. TOM CLANCY’S GHOST RECON BREAKPOINT
 16. Need for Speed Payback
 17. Far Cry 5
 18. Need for Speed
 19. Red Dead Redemption 2
 20. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

شاید بتوان حضور بازی‌هایی همچون، Need For Speed، Need For Speed: Payback، Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint و Gran Turismo را از نکات جالب توجه در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های ماه مارس اروپا قلمداد کرد. به طور کلی همیشه تفاوت زیادی بین لیست پرفروش‌ترین‌های ایالات متحده و اروپا وجود دارد و احتمالا تنها نقطه مشترک این دو چارت در ماه مارس هم، صدر نشینی بازی Call of Duty: Modern Warfare باشد. روز گذشته هم شاهد انتشار لیست پرفروش‌ترین بازی‌های دیجیتالی ماه مارس فروشگاه پلی‌اسیتشن در ایالات متحده بودیم که در اینجا می‌توانید این لیست را هم مشاهده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا