#مهسا_امینی

تصویر خونین و کتک‌خورده‌ی مگی ری در نمای جدیدی از فصل یازدهم سریال واکینگ دد

اضافه‌شدن شخصیت‌ها و وقایع جدید در خلال اپیزودهای بعدی

فصل یازدهم سریال واکینگ دد

در نمای جدیدی از بخش دوم فصل یازدهم سریال واکینگ دد، که در ماه فوریه منتشر خواهد شد، مگی ری با بازی لورن کوهن (Lauren Cohan) زخمی و پوشیده از خون دیده می‌شود.

اولین قسمت از سه‌گانه‌ی فصل پایانی با پرتاب هواچا توسط لیا (Lynn Collins) و شلیک تیرهای موشکی به سمت گروه مگی، به پایان می‌رسد. اما حتی آتش جهنم هم مانند خشم زنی که تحقیر شده نمی‌تواند سوزان  باشد. در قسمت‌های میانی سریال، با جهنمی که لیا به بهای بر سر مگی، پدر گابریل (Seth Gilliam)، الیجا (Okea Eme-Akwari) و نیگان (Jeffrey Dean Morgan) رها می‌کند، پایان می‌یابد.

تصویر منتشرشده‌ی جدیدی از پخش اولیه‌ی بخش دوم فصل یازدهم واکینگ دد از شبکه‌ی TVline، آثار و ضایعات درگیری را بر ظاهر مگی نشان می‌دهد. این نبرد با بازگشت The Walking Dead با قسمت‌های جدید در ۲۰ فوریه امسال از سر گرفته می‌شود.

در هشت اپیزود بعدی که با اپیزود «No Other Way» آغاز می‌شوند، گروه مگی به جنگ با آنچه از سلاخ‌ها باقی مانده است می‌رود. در همین اثنا، الکساندریا به‌صورت اتفاقی بر سر راه جامعه جدیدی که توسط یوجین (Josh McDermitt) و همراهانش در سفر کشف شده است، یعنی Commonwealth، قرار می‌گیرد.

منصفانه است که بگوییم در فصل یازدهم واکینگ دد یک شروع حماسی با اتفاقات واقعاً بزرگ و جالب در جریان است. با این حال، همچنین مسائل احساسی زیادی وجود دارد. بنابراین اپیزودهای بخش دوم حال و هوای کاملاً متفاوتی با بخش اول فصل یازدهم خواهد داشت. البته این تفاوت در یک فصل غیرعادی به‌نظر نمی‌رسد.

آنجلا کانگ (Angela Kang)، شورانر سریال، پیش‌تر به Entertainment Weekly گفته بود، تمایل داریم در هر بلوک از اپیزودها برخی از عناصر را تغییر دهیم. ما دنیای سریال را کمی گسترده‌تر خواهیم کرد و با افراد بیش‌تری در خلال داستان ملاقات می‌کنیم. مطابق انتظارات حال و هوای هیجان‌انگیز و واقعاً سرگرم‌کننده‌ای در اپیزودهای بعدی فصل یازدهم سریال واکینگ دد وجود خواهد داشت.

در کنار تعداد بیش‌تری از سلاخ‌ها (Reapers) و شهروندان Commonwealth، مخاطبان با گروه دیگری دیگری در این سریال روبرو خواهند شد که آن‌ها را شگفت زده خواهد کرد. کانگ می‌گوید، که بینندگان در خلال اپیزودهای بعدی با شخصیت‌ها در Commonwealth عمیق‌تر آشنا می‌شوند. همچنین، شخصیت‌هایی در قسمت‌های بعدی وجود دارند که برای اولین بار به داستان اضافه می‌شوند.

بخش دوم فصل یازدهم سریال واکینگ دد در تاریخ یکشنبه ۲۰ فوریه ۲۰۲۲ از شبکه‌ی AMC به نمایش درخواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا