1%
  • 0/10

بازیگر مادام وب ظاهراً دل خوشی از سیدنی سویینی و ایزابلا مرسد ندارد!

وقتی نسل جدید نمی‌تواند با قدیمی‌ترها کنار بیاید

بازیگر مادام وب ظاهراً دل خوشی از سیدنی سویینی و ایزابلا مرسد ندارد! ۲ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر مادام وب

با توجه به مصاحبه‌هایی که صورت گرفته، می‌توان نتیجه گرفت داکوتا جانسون، بازیگر مادام وب چندان از کار در فیلم Madame Web لذت نبرده است.

همان‌طور که پیش بینی می‌شد، فیلم Madame Web اصلاً و ابداً شرایط خوبی ندارد. این اثر بازخوردهای شدیداً منفی‌ای را از سوی منتقدان دریافت کرده و بسیاری آن را شلخته، آشفته و حتی خجالت آور توصیف کرده‌اند. شرایط در بحث تجاری به همین منوال بوده و بعید بنظر می‌رسد فیلم جدید فرنچایز Sony’s Spider-Man Universe بتواند به سوددهی برسد. با توجه به بودجه، مادام وب به فروشی بالغ بر ۲۰۰ میلیون دلار نیاز دارد.

نقش اصلی فیلم Madame Web به داکوتا جانسون (Dakota Johnson) سپرده شده است. تقریباً همزمان با آغاز اکران، تور تبلیغاتی شروع شده و جانسون نه تنها در رویدادها حضور می‌یابد، بلکه به مصاحبه با رسانه‌های مختلف می‌پردازد. او طی چند روز گذشته اظهار نظرهای عجیبی کرده که به سوژه‌هایی داغ در فضای مجازی تبدیل شده‌اند؛ برای مثال، جانسون فاش کرده Madame Web را هنوز ندیده و مشخص نیست چه زمانی پای تماشایش می‌نشیند.

داکوتا جانسون در قسمت جدید برنامه Late Night با مجری گری ست مایرز (Seth Meyers) حضور یافته و درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد. او در بخشی از برنامه فاش ساخت بخاطر اختلاف سنی‌اش با دیگر بازیگران اصلی یعنی سیدنی سویینی (Sydney Sweeney)، ایزابلا مرسد (Isabela Merced) و سلسته اوکانر (Celeste O’Connor) بصورت مداوم دست انداخته می‌شد:

عاشق آن‌ها هستم و آن‌ها مرا بخاطر اختلاف نسلی دست می‌انداختند. همیشه، هر ثانیه از روز.

من بزرگتر از آن‌ها هستم و آن‌ها این موضوع را بصورت مداوم به من یادآوری می‌کردند.

اگرچه بازیگر مادام وب جملات بالا را در فضایی سرشار از شوخی و خنده بیان کرد، نباید یک نکته بسیار مهم را نادیده گرفت. گفتگو در برنامه Late Night، چندمین باری است که داکوتا جانسون به عدم برقراری ارتباط با همکاران جوانتر خود در فیلم Madame Web اشاره می‌کند. از همین رو، می‌توان نتیجه گرفت جانسون چندان دل خوشی از آن‌ها ندارد.

اکران عمومی فیلم مادام وب آغاز شده و در حال حاضر مشخص نیست نسخه بلوری آن چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments