1%
  • 0/10

فیلم فیوریوسا و بازی مد مکس بهم مرتبط خواهند بود

عجیب و غیرمنتظره

فیلم فیوریوسا و بازی مد مکس بهم مرتبط خواهند بود ۰ ۱۰ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
فیلم فیوریوسا و بازی مد مکس

درو مک وینی (Drew McWeeny) یک منتقد فیلم و سریال بوده و اخیراً از ارتباط فیلم فیوریوسا و بازی مد مکس خبر داده است.

مد مکس (Mad Max) یکی از فرنچایزهای اکشن و ماجراجویی پرطرفدار در سراسر جهان بوده و فیلم جدیدش طی ماه‌های آینده روی پرده نقره‌ای می‌آید. این اثر با نام کامل Furiosa: A Mad Max Saga شناخته شده و یک اسپین آف برای Mad Max: Fury Road است که سال ۲۰۱۵ میلادی اکران شده بود. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، این اثر سرگذشت شخصیت محبوب فیوریوسا سال‌ها قبل از ملاقات با مد مکس را به تصویر می‌کشد.

درو مک وینی یک منتقد فیلم و سریال بوده و بواسطه پست‌هایی در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق)، از ارتباط فیلم فیوریوسا و بازی مد مکس پرده برداشته است. البته او وارد جزئیات نشده و مشخص نیست این ارتباط در چه قالبی (برای مثال لوکیشن یا شخصیتی مشترک) به تصویر کشیده خواهد شد:

بعد از ظهر را با خواندن فیلمنامه Furiosa گذراندم که پر از نقاشی و استوری بورد بوده و بچه‌ها، حالا شدیداً مشتاق تماشای این فیلم هستم.

دیوانه‌وارترین نکته؟ یادداشت‌هایی در فیلمنامه وجود دارد که ثابت می‌کند بازی Mad Max کنون (Canon) است.

استودیوی وارنر حدوداً یک دهه پیش با همکاری استودیوی آوالانچ (Avalanche Studios) بازی Mad Max را ساخت و مدت کوتاهی بعد از اکران Mad Max: Fury Road، آن را در بازارهای جهانی منتشر کرد. اگرچه در برخی زمینه‌ها (داستان و تنوع پایین ماموریت‌ها) ضعف داشت، بزرگترین عوامل شکستش عدم تبلیغ گسترده و عرضه همزمان با Metal Gear Solid V بودند.

طبق ادعاهایی که در فروم ردیت مطرح شده، شرکت وارنر نسخه‌ای از فیلمنامه Furiosa را سال‌ها پیش در اختیار اعضای استودیوی آوالانچ قرار داد و همین موضوع باعث شده ارتباطی میان فیلم فیوریوسا و بازی مد مکس وجود داشته باشد. در انتها، فیلم Furiosa از تاریخ ۴ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۴ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments