نقدها و نمرات Lost in Random، بازی جدید EA منتشر شد

الکترونیک آرتز در هر سبکی برای شما بازی درست و حسابی دارد!

نقدها و نمرات Lost in Random، بازی جدید EA منتشر شد نیما خدارحمی ۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
نمرات بازی Lost in Random

عنوان جدید شرکت الکترونیک آرتز یعنی Lost in Random شاید به بزرگی عناوین دیگر این شرکت چون فیفا یا بتلفیلد نباشد، ولی ما همیشه عناوین فوق‌العاده قوی را از این شرکت مشاهده کرده و Lost in Random نیز از این قائده مستثنی نیست.

دنیای Lost in Random دنیایی تخیلی و برگرفته از سبک هنری گوتیک و با سبک اکشن ماجراجویی بوده که در آن سرنوشت زندگی هر فرد به یک چرخش تاس بند است. امپراتوری Random تحت سلطه ملکه‌ای شرور به شش سرزمین مه گرفته تقسیم شده و زندگی هرکس را تاسی سیاه و طلسم شده رقم می‌زند. تیم الکترونیک آرتز برای توسعه و نگارش این بازی با استودیو موفق سوئدی با نام Zoink و نویسنده داستان کمیک موفق Unbeatable Squirrel Girl یعنی رایان نورث (Ryan North) همکاری کرده‌است.

شما در دنیایی تیره و تار همراه دختری بی پول، به همراه دوستش Dicey، برای نجات خواهرش به کمک او می‌روید. دوست شما Dicey در حقیقت تاسی کوچک است که زندگی عجیبی داشته و باید طی مسیر روش رویارویی با زیر و بالای Random را یاد بگیرید و پیام‌های امروزی آن را در دنیا و داستانی کهن کشف کنید. خیابان‌های سنگ فرش شده Random را زیرپا بگذارید و با افراد و درخواست‌های دور از ذهنشان روبه‌رو شوید.

مطمئن باشید نبردهای زیادی در مسیر شما قرار دارد، پس خود را آماده کرده و دل به دریای نبرد بزنید. استفاده از روش‌های متفاوت مبارزه، کلکسیون کارت‌ها و انفجارها، همه یاران شما برای پیروزی در نبردها هستند. زمان سازگاری با این دنیای مرده و شکست آن فرا رسیده و زمین بازی بزرگ که با هر حرکت تاس تغییر می‌یابد انتظار شما را می‌کشد.

بازی Lost in Random در تاریخ ۱۰ سپتامبر، برابر با ۱۹ شهریور سال جاری برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شد. این بازی تابدین لحظه نمره ۸۰ از ۱۰۰ را از آن خود کرده و از نظر بسیاری از فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی می‌تواند عنوانی آینده دار باشد. در ادامه نیز نگاهی به نمرات Lost in Random خواهیم داشت.

ComicBook: نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

XGN: نمره ۹۰ از ۱۰۰

WellPlayed: نمره ۸۵ از ۱۰۰

Everyeye.it: نمره ۸۵ از ۱۰۰

Game Informer: نمره ۸۳ از ۱۰۰

GameSpew: نمره ۸۰ از ۱۰۰

Gfinity: نمره ۸۰ از ۱۰۰

Jeuxvideo.com: نمره ۸۰ از ۱۰۰

Push Square: نمره ۸۰ از ۱۰۰

God is a Geek: نمره ۸۰ از ۱۰۰

PlaySense: نمره ۷۵ از ۱۰۰

COGConnected: نمره ۷۰ از ۱۰۰

Eurogamer Italy: نمره ۷۰ از ۱۰۰

Slant Magazine: نمره ۶۰ از ۱۰۰

نمرات منتشر شده از بازی Lost in Random نوید عنوانی پربار را داده که با داستانی تازه و احساسی درکنار گیم‌پلی جدید و منحصر به فرد، حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و بار دیگر الکترونیک آرتز قدرت خود را در امر بازی سازی با این عنوان کوچک به رخ همگان کشیده است. آیا شما توانسته‌اید بازی Lost in Random را تجربه کنید؟ به‌نظر شما نمره ۸۰ برای این عنوان مناسب است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا