#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی Lost in Random منتشر شد

غرق دنیایی تاریک و گاتیک شوید

امشب در جریان رویداد EA Play Live، الکترونیک آرتز از تریلر گیم‌پلی بازی Lost in Random رونمایی کرد.

بازی Lost in Random یک بازی ایندی با سبک اکشن نقش‌آفرینی است که توسط استودیوی زونیک (Zonic) برای EA Originals در درست توسعه قرار دارد. ماه پیش بود که تریلر داستانی این بازی منتشر شد و حالا در جدیدترین رویداد الکترونیک آرتز شاهد رونمایی از گیم‌پلی آن بودیم. EA Originals قبلا بازی‌های ایندی نظیر It Takes Two و Knockout City را منتشر کرده بود که با واکنش مثبتی از جانب طرفداران و منتقدان روبه‌رو شد.

داستان بازی Lost in Random در مورد قلمرویی است که در آن بچه‌ها بعد از رسیدن به سن مشخصی باید برای آینده خود تاس بیندازند و عددی که آن تاس نشان می‌دهد بقیه زندگیشان را رقم می‌زند. بازیکنان در نقش Odd قرار می‌گیرند؛ دختربچه‌ای که پس از اینکه ملکه‌ی قلمرو خواهرش را درست در روز تولدش با خود می‌برد، به تجربه بازی می‌پردازند. البته این دختر بچه در این مسیر تنها نیست و یک تاس زنده نیز به او همراهی می‌کند. این دو باید با همکاری یکدیگر موجودات عجیب و غریبی که سر راهشان قرار می‌گیرند را نابود کنند.

در تریلر گیم‌پلی بازی Lost in Random شاهد این بودیم که حل معماها و مبارزه در بازی به مقدار زیادی به همکاری بین دو شخصیت اصلی بازی بستگی دارد. موجودات گوناگونی در ماجراجویی شما در ۶ ناحیه این قلمروی تاریک قرار دارند که بعضی‌ها دشمن شما بوده ولی برخی دیگر به شما کمک می‌کنند. همچنین کارت‌های مختلفی که در طول بازی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید قابلیت‌های مختلفی به دست آورید که در طول مبارزات به شما کمک می‌کنند.

بازی Lost in Radom در تاریخ ۱۰ سپتامبر مصادف با ۱۹ شهریور ماه امسال برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس | ایکس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا