#مهسا_امینی

بازیگر سریال درام The Crown و سه چهره دیگر به سریال The Lord of the Rings پیوستند

فاز فیلمبرداری هنوز به اتمام نرسیده است

بازیگر سریال درام The Crown

The Hollywood Reporter در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد چارلز ادواردز بازیگر سریال درام The Crown و سه چهره دیگر در سریال The Lord of the Rings نقش‌آفرینی خواهند کرد.

وارنر و تالکین استیت در جولای ۲۰۱۷ اختلاف‌ها را کنار گذاشته و تصمیم گرفتند کار روی یک سریال بر اساس فرنچایز ارباب حلقه‌ها را آغاز کنند. با گذشت مدتی، استودیو با شبکه‌ها و سرویس‌های استریم مذاکره کرد تا بتواند برای امتیاز نشر سریال یک خریدار پیدا کند. جف بزوس (Jeff Bezos) مدیرعامل آمازون تحت تاثیر سریال بازی تاج و تخت بود. از همین رو، تصمیم گرفت شخصا با وارنر وارد مذاکره شود؛ مذاکره‌ای که نتیجه‌بخش بود. قرارداد به امضا رسید و آمازون نه تنها برای دریافت امتیاز نشر ۲۵۰ میلیون دلار پرداخت، بلکه متعهد حداقل پنج فصل سریال را ساخته و بودجه‌ای یک میلیاردی را برایش در نظر بگیرد.

آمازون در ابتدا سعی کرد رضایت پیتر جکسون (Peter Jackson) کارگردان اقتباس‌های سینمایی The Lord of the Rings و The Hobbit را جلب کرده و او را به تیم تولید اضافه کند اما موفق نشد. با گذشت مدتی، جی. دی. پین (J.D. Payne) و پاتریک مک‌کی (Patrick McKay) به پروژه اضافه شدند تا به عنوان شورانر در ساخت سریال ارباب حلقه‌ها مشارکت داشته باشند. در ماه‌های بعد، بازیگران هم یکی پس از دیگری نقش‌های مختلف را بر عهده گرفتند تا فیلمبرداری در کشور نیوزیلند آغاز شود. فاز تولید هنوز به اتمام نرسیده است.

رسانه The Hollywood Reporter در تازه‌ترین گزارش از چهره‌های جدیدی پرده برداشت که به سریال ارباب حلقه‌ها اضافه شده‌اند. نفر اول، چارلز ادواردز (Charles Edwards) که اخیرا در سریال The Crwon نقش‌آفرینی کرده است. نفر دوم، ویل فلچر (Will Fletcher) نام دارد که هیچ اثر شاخصی در پرونده هنری‌اش دیده نمی‌شود. او تنها در فیلم کوتاه Conversations at Dusk حضور داشته است. نفر سوم، آملی چایلد-ویلیرز (Amelie Child-Villiers) است که چندی پیش جلوی دوربین فیلم سینمایی Censor رفت. نفر چهارم و پایانی، بو کسیدی (Beau Cassidy) نام دارد که فردی تازه‌وارد در حوزه بازیگری به شمار می‌رود.

پیش از این، نقش‌آفرینی نام‌های زیادی در سریال The Lord of the Rings قطعی شده بود اما تنها یک موردشان برای مخاطبان ایرانی شناخته شده است: نازنین بنیادی (Nazanin Boniadi). او طی سال‌های گذشته در آثار شاخص و متعددی جلوی دوربین رفته که برای مثال می‌توان فیلم سینمایی Iron Man یا سریال‌های 24 و How I Met Your Mother را نام برد. در حال حاضر مشخص نیست بنیادی به عنوان چه شخصیتی جلوی دوربین حاضر می‌شود.

رسانه نیوزیلندی Herald چندی پیش مدعی شده بود بدلکاران سریال The Lord of the Rings در شرایطی جلوی دوربین حاضر می‌شوند که اقدامات لازم برای حفظ سلامتی‌شان صورت نگرفته و موارد مختلفی آن‌ها را تهدید می‌کند. با گذشت مدتی کوتاهی از انتشار گزارش، استودیو آمازون یک بیانیه رسمی به اشتراک گذاشت و تاکید کرد تمامی پروتکل‌های سلامتی حین فیلمبرداری جدی گرفته شده و دست‌اندرکاران و بازیگران به آن‌ها پایبند هستند.

طبق گزارش‌ها، فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها از ۸ قسمت تشکیل شده و احتمالا اواخر سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی در پرایم ویدیو منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا