1%
  • 0/10

اقتباس لایو اکشن Cyberpunk 2077 در دست ساخت قرار دارد

عملکرد بسیار عالی فانتوم لیبرتی

اقتباس لایو اکشن Cyberpunk 2077 در دست ساخت قرار دارد ۰ ۱۵ مهر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
اقتباس لایو اکشن Cyberpunk 2077

سی دی پراجکت رد در جریان جلسه‌ای که با محوریت گزارش مالی برگزار شد، از ساخت اقتباس لایو اکشن Cyberpunk 2077 خبر داده است.

Cyberpunk 2077 یکی از مورد انتظارترین پروژه‌های چند سال اخیر صنعت ویدیو گیم به شمار می‌رود. این بازی در زمان عرضه بخاطر مشکلات فنی متعدد و ارائه تجربه‌ای ناقص شدیداً مورد انتقال قرار گرفت. تا جایی که سونی مجبور شد آن را بطور کامل از فروشگاه خود حذف کند. در ادامه حتی سهام سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) افت کرد و گروهی از سرمایه گذاران از مدیران استودیو بدلیل ارائه اطلاعات گمراه کننده شکایت کردند.

با وجود حواشی متعدد، سی دی پراجکت رد تمرکز خود را روی رفع مشکلات قرار داد. حال و با گذشت حدوداً سه سال، می‌توان گفت Cyberpunk 2077 به نقطه‌ای رسیده که باید در زمان انتشار آنجا می‌ایستاد. استودیو لهستانی حتی اخیراً بسته الحاقی این سایبرپانک 2077 را با نام فانتوم لیبرتی (Phantom Liberty) منتشر کرده که طبق بازخوردهای کارشناسان، داستانی جذاب را در خود جای داده است.

سی دی پراجکت رد اخیراً جلسه‌ای را با محوریت گزارشات مالی برگزار کرده و در آن از ساخت اقتباس لایو اکشن Cyberpunk 2077 خبر داده است. استودیوی لهستانی تنها گفت برای تولید این اثر با Anonymous Content همکاری کرده و جزئیات دیگری را به اشتراک نگذاشته است. از همین رو، نمی‌دانیم اقتباس یک فیلم یا سریال خواهد بود. در ضمن، انانیموس کانتنت اواخر دهه ۹۰ میلادی تاسیس شد و در پرونده هنری آن آثار شاخصی مانند The Revenant و Mr. Robot دیده می‌شود.

اطلاعاتی که در جریان کنفرانس مالی منتشر شد، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. طبق اطلاعات رسمی، سایبرپانک 2077 تاکنون ۲۵ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است. بسته الحاقی Phantom Liberty هم توانسته طی یک هفته ابتدایی انتشار به فروش ۳ میلیون نسخه‌ای دست یابد.

Cyberpunk 2077 هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments