#مهسا_امینی

چه تغییراتی در انتظار Lifeline در فصل نهم Apex Legends است؟

آیا لایف‌لاین همچنان کارآمد خواهد بود؟

چه تغییراتی در انتظار Lifeline در فصل نهم Apex Legends است؟ مریم خواجوی ۰ ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
تغییرات Lifeline

شروع هر سیزن در بازی Apex Legends همواره با تغییرات عمده‌ای در زمینه‌های مختلف همراه بوده است. حال که زمان کمی به عرضه فصل نهم بازی مانده، به نظر می‌رسد که استودیوی Respawn قصد دارد تغییرات کلیدی‌ای بر روی یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های ساپورت بازی بتل رویال خود یعنی Lifeline ایجاد کند.

اخیرا تیم ریسپاون در Reddit به سوال عده‌ای از طرفداران در مورد فصل جدید بازی و تغییرات آینده آن پاسخ دادند. یکی از این سوال‌ها در مورد تغییرات ایجاد شده برای Lifeline، یکی از محبوب ترین لجندهای بازی بود. در پاسخ، یکی از اعضای تیم به نام John Larson، اعلام کرد که ریسپاون قصد دارد که سپر او را به طور کامل از بازی حذف کند.

این تغییر اساسی تقریبا همه را شوکه کرد؛ زیرا سپر ایجاد شده توسط این لجند هنگام بلند کردن هم‌تیمی‌ها از زمان عرضه این بازی تا به حال یکی از ویژگی‌های اصلی او محسوب می‌شد و او را به یک شخصیت کارآمد تبدیل می‌کرد. این ویژگی با تغییراتی که در فصل‌های گذشته داشت حتی قوی‌تر شده بود به طوری که به بازیکنان لایف‌لاین اجازه می‌داد همزمان با بلند کردن هم‌تیمی خود به مبارزه ادامه دهند و یا دو نفر را به طور همزمان به مبارزه برگردانند که در بعضی مواقع برای تیم‌های دیگر به شدت آزاردهنده بود.

لارسون در ادامه توضیح داد که برای جبران این تغییر، سرعت Heal Drone لایف‌لاین 60 درصد افزایش پیدا کرده و آیتم‌های Care Package نیز بهبود پیدا می‌کنند و لوت بهتری در اختیار تیم قرار می‌دهند. این قضیه به خصوص در اواخر هر بازی می‌تواند باعث برتری یک تیم نسبت به دیگری شود.

طبق گفته‌های استودیو قرار است محتواهای بیشتری از بازی Titanfall به بازی اضافه شود. اخیرا نویسنده ارشد بازی Ashley Reed توضیح داد که استودیو در حال تلاش برای ادغام کردن بیشتر Titanfall با Apex Legends در آپدیت‌های آینده است. این در حالی است که این دو بازی در حال حاضر شباهت‌های زیادی به یک‌دیگر دارند و در یک جهان اتفاق می‌افتند. همچنین اگر حرف‌های کارگردان بازی درست باشد، بازیکنان قرار است شاهد اتفاقات جذابی در آینده باشند.

استودیوی ریسپاون همیشه سعی کرده است که به درخواست بازیکنان خود گوش دهد و با آن‌ها در جهت بهبود و ارائه یک تجربه بهتر در ارتباط باشد. اما باید در نظر داشت که همان‌طور که این تغییرات موافقان خود را دارد، برای عده‌ای ناخوشایند است و همین موضوع شروع هر فصل را در این بازی بسیار بحث‌برانگیز می‌کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا