داستان بازی Lies of P سه پایان متفاوت دارد

تاثیر دروغ‌گویی در پایان داستان

داستان بازی Lies of P سه پایان متفاوت دارد حمید توحیدلو ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
داستان بازی Lies of P

طبق گفته استودیوی نئوویز، داستان بازی Lies of P سه پایان متفاوت دارد که احتمالا دروغ‌گویی در آن تاثیرگذار خواهد بود.

یکی از بازی‌هایی که شماری از گیمرها به خصوص عاشقان سبک سولزلایک منتظر تجربه آن هستند، لایز آو پی نام دارد؛ اثری که با الهام از بازی بلادبورن، شما را به دنیای پینوکیو و جهان دروغ‌گوها می‌برد. حال که کمتر از یک ماه به عرضه بازی زمان باقی مانده، تیم سازنده به مرور اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک می‌گذارد.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای چوی جی‌وان، کارگردان بازی، در گفت‌وگویی با وب‌سایت دوال‌شوکرز اعلام کرد که داستان Lies of P سه پایان متفاوت دارد. به گفته او، بازیکن‌ها برای تجربه کامل بازی، باید هر سه پایان مختلف را امتحان کنند. آن‌طور که به نظر می‌رسد، این سه پایان تحت تاثیر سیستم دروغ‌گویی قرار دارد و بسته به دروغ‌ها، پایان‌های متفاوتی برای شما رقم خواهد خورد.

چوی جی‌وان در این زمینه توضیح می‌دهد:

یک موردی که ما از قبل برای آن برنامه‌ریزی کرده بودیم، این است که شما فقط برای یک بار بازی را تجربه نکنید. در حقیقت، اگر فقط یک بار آن را بازی کنید، تجربه شما از آن کامل نخواهد بود. ما واقعا به شما توصیه می‌کنیم بازی را برای چند بار تجربه کنید.

بر اساس اعلام شرکت نئوویز، اتمام بخش داستانی بازی لایز آو پی چیزی در حدود ۳۰ ساعت به طول می‌انجامد. داستان بازی در شهر کرات و در اواخر قرن نوزدهم الی اوایل قرن بیستم جریان دارد؛ جایی که یک ربات انسان نما به نام پینوکیو باید فرد مرموزی به نام ژپتو را پیدا کند و در طول ماجراجویی خود باید به هیچ شخصی اعتماد نکند!

گفتنی است که بازی Lies of P در روز ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. البته، در صورت پیش خرید نسخه دیجیتال دیلاکس، به مدت سه روز زودتر از سایر بازیکن‌ها می‌توانید به تمام محتوای بازی دسترسی داشته باشید.

4 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا