پایان ساخت Lies of P تائید شد

ایا کیفیت بالای بازی تضمین‌شده است؟

پایان ساخت Lies of P تائید شد نریمان هروی ۰ ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
پایان ساخت Lies of P

پایان ساخت Lies of P تائید شد و سازنده این بازی سولزلایک برای انتشار آن در اواسط ماه سپتامبر میلادی آماده شده است.

بازی Lies Of P که یک بازی سولزلایک و برگرفته از شخصیت پینوکیو است و توسط استودیوی کره‌ای Round 8 توسعه یافته، به پایان مراحل ساخت خود رسیده و قرار است در تاریخ ۱۹ سپتامبر منتشر شود. این بازی الهام بسیار زیادی از بازی تحسین‌شده و بسیار محبوب استودیو فرام‌سافتور یعنی بازی Bloodborne گرفته است.

بازی Lies of P در سال ۲۰۲۱ معرفی شدو همان گونه که بالاتر گفته شد، این بازی سولزلایک است و داستانی تاریک بر اساس پینوکیو را روایت می‌کند. همچنین در رویداد گیمزکام سال ۲۰۲۲ مشخص شد که این بازی قرار است زمان عرضه در لایبرری گیمپس نیز قرار گیرد و مشترکین گیمپس می‌توانند این بازی را روز عرضه به شکل رایگان تجربه کنند.

به لطف قرار گرفتن در سرویس گیمپس و البته دموی قابل بازی آن که اخیرا منتشر شده، بازی Lies Of P جزو بازی‌های موردانتظار بسیاری‌ها قرار گرفته است. حالا هم چیزی تا ماه سپتامبر نمانده و در توییتر هم پایان ساخت Lies of P اعلام شده است.

با وجود این که خبر “Gold شدن” و یا همان اتمام کامل مراحل ساخت بازی می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد، اما این موضوع به هیچ وجه کیفیت بالای بازی را تائید نمی‌کند. بازی سایبرپانک در سال ۲۰۲۰ درست پس از چند روز از گلد شدن، اعلام یک تاخیر دیگر کرد و مشخص شد که ادعای آنان مبنی بر پایان ساخت بازی، غلط بوده است. البته که از زمان عرضه سایبرپانک تا الان چنین موضوعی در بازی‌ها تکرار نشده است و می‌توان به ادعای تیم سازنده Lies Of P اعتماد کرد.

با وجود این که بازی Lies Of P از بازی‌های موردانتظار است، اما آن قرار است در ماه شلوغی عرضه شود. بازی استارفیلد حدود ۲ هفته زودتر از این بازی منتشر می‌شود و البته بازی‌های شاخص و پرطرفداری همچون Baldur’s Gate 3 و Mortal Kombat 1 هم در چنین بازه زمانی عرضه می‌شوند.

نظر شما در مورد بازی Lies of P چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند در حد و اندازه بازی‌هایی مثل BloodBorne و Dark Souls ظاهر شود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا