دموی بازی Lies of P بیش از یک میلیون بار دانلود شده است

استقبال بی‌نظیر بازیکن‌ها

دموی بازی Lies of P

بر اساس اعلام شرکت نئوویز گیمز، نسخه دموی بازی Lies of P بیش از یک میلیون بار دانلود شده است.

چند روزی است که نسخه دموی بازی مورد انتظار Lies of P به طور رایگان در دسترس بازیکن‌ها قرار دارد که به لطف آن می‌توانید دو چپتر اول بازی را تجربه کنید. آن‌طور که به نظر می‌رسد، استقبال بازیکن‌ها از این نسخه بی‌نظیر بوده و صدها هزار بازیکن به تجربه آن پرداخته‌اند.

به بیان دقیق‌تر، شرکت نئوویز گیمز به تازگی در پیامی اعلام کرد که دموی بازی لایز آو پی تا به امروز بالغ بر یک میلیون بار دانلود شده است. این آمار و ارقام مختص یک پلتفرم خاص نیست و تمام پلتفرم‌های را دربرمی‌گیرد.

شرکت نئوویز گیمز در این زمینه توضیح می‌دهد:

نسخه دموی بازی Lies of P بیش از یک میلیون بار دانلود شده است. بسیار خوشحال هستیم که از این همه مهمان جدید استقبال کردیم.

دقت داشته باشید که نسخه دموی بازی Lies of P تنها تا روز ۲۷ ژوئن سال جاری (۶ تیر ماه) در دسترس قرار دارد. از این رو، اگر قصد تجربه بازی را دارید، بهتر است همین حالا نسبت به دریافت آن اقدام کنید.

گفتنی است که بازی Lies of P در روز ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه می‌شود. البته، در صورت پیش خرید نسخه دیلاکس، به مدت ۷۲ ساعت زودتر از زمان مقرر، ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور ماه) می‌توانید به تمام محتوای بازی دسترسی داشته باشید.

داستان بازی در شهر کرات و در اواخر قرن نوزدهم الی اوایل قرن بیستم جریان دارد؛ جایی که یک ربات انسان نما به نام پینوکیو باید فرد مرموزی به نام ژپتو را پیدا کند. او در حین تلاش‌های خود برای یافتن شخص، نباید به کسی اعتماد کند؛ چرا که این جهان مملو از موجودات فریب‌کار و دروغ‌گو است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا