1%
  • 0/10

ماشین لباسشویی ال‌جی با هوش مصنوعی نوع پارچه را تشخیص می‌دهد

لباسشویی ThinQ Washer نیمه اول سال عرضه می‌شود

ماشین لباسشویی ال‌جی با هوش مصنوعی نوع پارچه را تشخیص می‌دهد ۰ ۱۷ دی ۱۳۹۸ اخبار فناوری کپی لینک
ماشین لباسشویی ال‌جی

ماشین لباسشویی ال‌جی مدل ThinQ Washer که در نمایشگاه CES معرفی شده، با هوش مصنوعی کار می‌کند و فرق بین پارچه را حس می‌کند.

ال‌جی ادعا می‌کند ماشین لباسشویی ThinQ Washer با پشتیبانی از هوش مصنوعی تفاوت بین شلوار جین و حوله را می‌داند و به طور خودکار مناسب‌ترین نوع شستشو را انتخاب می‌کند.

ماشین لباسشویی جدید ال‌جی دارای فناوری هوشمند داخلی است که نوع پارچه‌ای را که به دستگاه اضافه می‌کنید تشخیص می‌دهد و به طور خودکار بهترین حالت شستشو را برای آن لباس‌ خاص تعیین می‌کند و در صورت نیاز به خشک کن سازگار، ال‌جی تنظیمات بهینه را برای خشک کردن لباس‌های شما در نظر می‌گیرد.

ال‌جی جزو اولین شرکت‌هایی بود که لوازم ابتکاری لباسشویی هوشمند را معرفی کرد. سیستم Twin Wash که برای اولین بار در سال 2015 معرفی شد و اکنون در مدل‌های مختلف و رنگ آمیزی به فروش می‌رسد، در آن زمان انقلابی به شمار می‌رفت.

سیستم LG Twin Wash شامل یک لباسشویی اصلی و یک لباسشویی کوچک‌تر است که در زیر پایه اصلی قرار می‌گیرد، بنابراین می‌توان وسایل حجیم مانند ملحفه‌های بزرگ و حوله را به شستشوی اصلی و لباس‌های کوچک‌تر و ظریف‌تر را به بخش کوچک‌تر اضافه کنید و با انتخاب نوع شستشو همه لباس‌ها را تمیز بشویید.

سامسونگ اکنون سیستمی شبیه به Twin Wash با نام “FlexWash” ارائه می‌دهد. لباسسشویی‌های FlexWash دارای محفظه اصلی شستشوی جلو و یک لباس‌شویی کوچکتر است. خشک کن نیز دارای همان تنظیم است؛ یک خشک کن معمولی در جلو و یک خشک کن کوچک که در قسمت بالای خشک کن اصلی قرار دارد.

لباسشویی جدید ال‌جی همان طراحی Twin Wash را نسبت به نسخه‌های قبلی خود دارد، اما هوش مصنوعی به آن اضافه شده است. سازنده دستگاه ادعا می‌کند این ماشین لباسشویی می‌تواند وزن و حجم لباس و همچنین پارچه‌های خاص موجود در دستگاه را تشخیص دهد و بهترین نوع شستشو را بطور خودکار تعیین کند.

ال‌جی هنوز قیمت ThinQ Washer جدید خود را با هوش مصنوعی اعلام نکرده است، اما احتمالا این دستگاه نیمه اول سال عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments